Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений к Порядку использования средств, предусмотренных в государственном бюджете на расходы, связанные с комплексом мер по хранению, перевозке, переработке и экспорту объектов государственного ценового регулирования государственного интервенционного фонда

КМ Украины
Постановление КМ от 07.11.2013 № 812
действует с 19.11.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2013 р. N 812

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. N 502 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 48, ст. 1576; 2011 р., N 11, ст. 486), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на витрати, пов'язані з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та експортом об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду

1. Абзац перший пункту 2 замінити абзацами такого змісту:

"2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінагрополітики.

Мінагрополітики спрямовує бюджетні кошти Аграрному фонду для використання їх з метою забезпечення здійснення заходів із зберігання, перевезення, переробки та експорту об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.

2. У пункті 6 слова "Державному казначействі" замінити словом "Казначействі".

3. Пункт 7 викласти в такій редакції:

"7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.".

4. Доповнити Порядок пунктом 71 такого змісту:

"71. Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.".

5. Пункт 9 після слова "фінансової" доповнити словами "і бюджетної".

6. У тексті Порядку слова "Міністерство аграрної політики та продовольства" у всіх відмінках і "Міністерством економічного розвитку та торгівлі" замінити відповідно словами "Мінагрополітики" і "Мінекономрозвитку".

____________

Опрос