Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы регистрации завещаний в Наследственном реестре

КМ Украины
Постановление КМ от 03.07.2013 № 468
действует с 11.07.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 3 липня 2013 р. N 468

Київ

Деякі питання реєстрації заповітів у Спадковому реєстрі

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до пункту 13 Порядку державної реєстрації заповітів і спадкових договорів у Спадковому реєстрі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 491 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 35, ст. 1459; 2012 р., N 90, ст. 3651), доповнивши його абзацом такого змісту:

"Заповіти, посвідчені посадовими особами, що зазначені в статті 37 Закону України "Про нотаріат", та передані на зберігання до державних архівних установ, архівних відділів міських рад, підлягають безоплатній державній реєстрації в Спадковому реєстрі шляхом подання установами, відділами Держінформ'юсту або його філіями заяв про реєстрацію таких заповітів, форми та вимоги до заповнення яких встановлює Мін'юст.".

2. Забезпечити до 1 червня 2014 р.:

Державній архівній службі - реєстрацію в Спадковому реєстрі заповітів (змін до них, відомостей про скасування заповітів), посвідчених посадовими особами, що зазначені в статті 37 Закону України "Про нотаріат", та переданих до набрання чинності цією постановою на постійне зберігання до державних архівних установ, а також вжити заходів до реєстрації в зазначеному Реєстрі заповітів, що перебувають на зберіганні в архівних відділах міських рад;

Міністерству юстиції - реєстрацію в Спадковому реєстрі державним підприємством "Інформаційний центр" заповітів (змін до них, відомостей про скасування заповітів), зазначених в абзаці другому цього пункту.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос