Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые акты Кабинета Министров Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 26.06.2013 № 451
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 червня 2013 р. N 451

Київ

Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 березня 2015 року N 77)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до актів Кабінету Міністрів України

1. У пункті 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001 р. N 50 "Про утворення міжвідомчої робочої групи з координації та контролю за ходом підготовки і реалізації проектів розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів" - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2007 р. N 865 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 78, ст. 2906), слово "Мінжитлокомунгосп" замінити словами "Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства".

2. В абзаці першому підпункту 15 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2006 р. N 147 "Про керівників деяких консультативних, дорадчих та інших органів, утворених Кабінетом Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 7, ст. 360) слова "заступника Міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства" замінити словами "першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства".

3. В абзаці першому пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2007 р. N 865 "Питання міжвідомчої робочої групи з координації та контролю за ходом підготовки і реалізації проектів розвитку житлово-комунального господарства населених пунктів" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 78, ст. 2906) слова "заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства (голова робочої групи), працівників Мінекономіки, Мінжитлокомунгоспу, Мінфіну, Мінприроди, МЗС, Мін'юсту, НАЕР та Секретаріату Кабінету Міністрів України" замінити словами "першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (голова робочої групи), представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства фінансів, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства закордонних справ, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Секретаріату Кабінету Міністрів України".

____________

Опрос