Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка осуществления контроля за выплатой вознаграждения авторам технологий и/или их составляющих

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 22.05.2013 № 351
редакция действует с 24.07.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 травня 2013 р. N 351

Київ

Про затвердження Порядку здійснення контролю за виплатою винагороди авторам технологій та/або їх складових

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 23 вересня 2015 року N 781
,
від 22 липня 2020 року N 625

Відповідно до статей 7, 8 і 23 Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок здійснення контролю за виплатою винагороди авторам технологій та/або їх складових, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
здійснення контролю за виплатою винагороди авторам технологій та/або їх складових

1. Цей Порядок визначає механізм здійснення контролю за виплатою винагороди авторам технологій та/або їх складових (далі - технології), розроблених за рахунок коштів державного бюджету (далі - бюджетні кошти) та майнові права на які передано згідно із статтею 11 Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій" (далі - Закон), а також моніторингу виплати винагороди особам, які здійснюють трансфер технологій.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. N 625)

2. У разі коли майнові права на технології, що створені у процесі виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, які фінансуються за бюджетні кошти, згідно із:

1) частиною першою статті 11 Закону належать установам, організаціям та підприємствам - виконавцям науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (далі - організації-розробники), - організації-розробники, які уклали ліцензійний договір або надали ліцензію на використання технології, подають щороку до 1 березня органам державної влади, Національній академії наук та національним галузевим академіям наук, які здійснювали фінансування таких робіт, інформацію про кількість укладених за рік договорів про трансфер технологій, загальну суму, на яку протягом року укладено договорів, кількість договорів, за якими виплачено винагороду авторам технологій та особам, які здійснюють їх трансфер, загальну суму виплаченої авторам технологій винагороди, середню ставку винагороди (далі - звітна інформація);

(підпункт 1 пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. N 625)

2) частиною другою статті 11 Закону передано організаціями-розробниками органам державної влади, Національній академії наук та національним галузевим академіям наук, які здійснювали фінансування таких робіт, - підготовку звітної інформації забезпечують зазначені органи, академії.

3. У разі укладення договорів про передачу виключних майнових прав на технологію звітну інформацію подають органам державної влади, Національній академії наук та національним галузевим академіям наук, які здійснювали фінансування науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, власники таких прав.

4. Органи державної влади, Національна академія наук та національні галузеві академії наук, які здійснювали фінансування науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, узагальнюють отриману (підготовлену) відповідно до пунктів 2 і 3 цього Порядку звітну інформацію та подають її щороку до 15 квітня МОН із зазначенням найменування організацій-розробників та власників майнових прав, що подали звітну інформацію, а також дані щодо результатів аналізу динаміки виплат винагороди авторам технологій та особам, які здійснюють їх трансфер.

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 р. N 781,
від 22.07.2020 р. N 625)

5. МОН подає щороку до 15 травня Кабінетові Міністрів України інформацію про стан виплати винагороди авторам технологій та особам, які здійснюють трансфер технологій, розроблених за бюджетні кошти та майнові права на які передано згідно із статтею 11 Закону.

(пункт 5 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 р. N 781,
від 22.07.2020 р. N 625)

6. Інформація, зазначена у пунктах 2, 4 і 5 цього Порядку, подається за формою, затвердженою МОН.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 р. N 781)

____________

Опрос