Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка формирования и использования резерва денежных средств Фонда общеобязательного государственного социального страхования на случай безработицы

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 15.04.2013 № 270
действует с 23.04.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2013 р. N 270

Київ

Про затвердження Порядку формування та використання резерву коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок формування та використання резерву коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
формування та використання резерву коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття

1. Цей Порядок визначає механізм формування та використання резерву коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд).

2. Резерв коштів Фонду формується з метою забезпечення його фінансової стабільності за рахунок надходжень до Фонду.

3. Розмір резерву коштів Фонду затверджується щороку його правлінням у бюджеті Фонду, не може перевищувати однієї дванадцятої частини видатків такого бюджету та бути меншим розміру, визначеного підпунктом 2 частини першої статті 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (далі - Закон).

4. Резерв коштів Фонду використовується у разі недостатності коштів на його рахунку для забезпечення фінансування видів матеріального забезпечення, визначених частиною першою статті 7 Закону, оплати праці, нарахування на заробітну плату, оплати комунальних послуг та енергоносіїв, комісійної винагороди банкам за здійснення виплат матеріального забезпечення та оплати праці.

5. Відновлення резерву коштів Фонду здійснюється за рахунок надходжень до Фонду, передбачених Законом, за умови забезпечення своєчасного фінансування витрат, що відповідно до законодавства здійснюються за рахунок коштів Фонду.

6. Планові та фактичні показники резерву коштів Фонду відображаються у звітності про виконання бюджету Фонду за відповідний звітний період.

7. Контроль за використанням резерву коштів Фонду здійснюється Державною службою зайнятості в межах повноважень.

____________

Опрос