Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении базового норматива отчисления доли прибыли, направляемой на выплату дивидендов по результатам финансово-хозяйственной деятельности в 2012 году хозяйственных обществ, в уставном капитале которых есть корпоративные права государства

КМ Украины
Постановление КМ от 27.03.2013 № 214
действует с 09.04.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 березня 2013 р. N 214

Київ

Про затвердження базового нормативу відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2012 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2012 році господарських товариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави (далі - базовий норматив), у розмірі 30 відсотків.

2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі довести базовий норматив до суб'єктів управління корпоративними правами держави.

3. Суб'єктам управління корпоративними правами держави у разі невиплати до 1 липня 2013 р. господарським товариством, у статутному капіталі якого є корпоративні права держави, дивідендів за результатами його фінансово-господарської діяльності у 2012 році вжити заходів до розірвання контракту з керівником такого господарського товариства.

4. Уповноважити Міністерство економічного розвитку і торгівлі надавати роз'яснення з питань застосування базового нормативу.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос