Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка применения авиационных, водных, автомобильных специальных санитарных транспортных средств

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 21.11.2012 № 1218
действует с 01.02.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2012 р. N 1218

Київ

Про затвердження Порядку застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів

Відповідно до статті 6 Закону України "Про екстрену медичну допомогу" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 лютого 2013 року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів

1. Цей Порядок визначає механізм застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів (далі - спеціальні транспортні засоби).

2. Спеціальні транспортні засоби утримуються та застосовуються закладами охорони здоров'я, центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і станціями екстреної (швидкої) медичної допомоги відповідно до вимог законодавства.

3. Спеціальні транспортні засоби використовуються за функціональним призначенням у межах адміністративно-територіальної одиниці відповідно до вимог законодавства.

Застосування зазначених транспортних засобів не за призначенням забороняється.

4. Бригада екстреної медичної допомоги на спеціальному транспортному засобі може направлятися за межі відповідної адміністративно-територіальної одиниці у порядку, встановленому МОЗ.

5. Спеціальні транспортні засоби підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування можуть використовуватися для здійснення заходів з надання екстреної медичної допомоги на підставі укладених договорів, крім випадку, визначеного частиною четвертою статті 3 Закону України "Про екстрену медичну допомогу". Форму примірного договору розробляє та затверджує МОЗ.

6. Авіаційним спеціальним санітарним транспортним засобам у разі надання екстреної медичної допомоги дозволяються польоти над населеними пунктами з виконанням посадки на злітно-посадкових майданчиках поблизу закладів охорони здоров'я, до яких здійснюється транспортування постраждалих, з урахуванням вимог законодавства.

7. Інформація про залучення водних спеціальних санітарних транспортних засобів до надання екстреної медичної допомоги подається у встановленому порядку.

____________

Опрос