Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присоединении к Решению Совета глав правительств Содружества Независимых Государств о Положении о Координационном совете государств - участников СНГ по вопросам информатизации при Региональном содружестве в области связи от 7 октября 2002 года

КМ Украины
Постановление КМ от 19.12.2012 № 1210
действует с 05.01.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 грудня 2012 р. N 1210

Київ

Про приєднання до Рішення Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав про Положення про Координаційну раду держав - учасниць СНД з питань інформатизації при Регіональній співдружності у галузі зв'язку від 7 жовтня 2002 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Приєднатись до Рішення Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав про Положення про Координаційну раду держав - учасниць СНД з питань інформатизації при Регіональній співдружності у галузі зв'язку від 7 жовтня 2002 р. з такою заявою стосовно Положення про Координаційну раду:

"За винятком положень, спрямованих на координацію діяльності у сфері інформатизації та формування єдиного інформаційного простору в рамках Співдружності Незалежних Держав, а також положень, що допускають правосуб'єктність Координаційної ради держав - учасниць СНД з питань інформатизації при Регіональній співдружності у галузі зв'язку.".

Міністерству закордонних справ надіслати Координаційній раді держав - учасниць СНД з питань інформатизації при Регіональній співдружності у галузі зв'язку повідомлення про приєднання до зазначеного Рішення з метою набуття членства в Координаційній раді.

2. Голові Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Семиноженку Володимиру Петровичу забезпечити представлення інтересів Української Сторони в Координаційній раді держав - учасниць СНД з питань інформатизації при Регіональній співдружності у галузі зв'язку.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 49

Опрос