Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 23 августа 1995 г. N 672

КМ Украины
Постановление КМ от 28.11.2012 № 1092
действует с 06.12.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2012 р. N 1092

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 1995 р. N 672

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 1995 р. N 672 "Про затвердження зразків і описів гербових печаток, печаток без зображення Державного Герба України, бланків і вивісок обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій" - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. N 1220 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 93, ст. 3373), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 71

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 1995 р. N 672

1. Назву постанови викласти в такій редакції:

"Про затвердження зразків і описів гербових печаток, малих гербових печаток, печаток без зображення Державного Герба України, бланків і табличок обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій".

2. У пунктах 1 і 2 постанови після слів "гербових печаток" доповнити словами ", малих гербових печаток", а слово "вивісок" замінити словом "табличок".

3. Назву додатка 1 до постанови викласти в такій редакції:

"ЗРАЗКИ
гербових печаток обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій
".

4. У назві і тексті додатків 11 і 12 до постанови слово "вивіска" в усіх відмінках і формах числа замінити словом "табличка" у відповідному відмінку і числі.

5. Доповнити постанову додатками 21 і 22 такого змісту:

ЗРАЗКИ
малих гербових печаток обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій

  

 

ОПИС
малих гербових печаток обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій

Мала гербова печатка обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у містах Києві та Севастополі державної адміністрації має форму кола діаметром 30 міліметрів, край печатки обрамований подвійним бортиком. У центрі печатки міститься зображення малого Державного Герба України (тризуба) завширшки 7 міліметрів, заввишки 10 міліметрів, яке обрамоване колом діаметром 16 міліметрів.

На полі між зовнішнім обрамленням і обрамленням герба зліва направо по колу одним або двома рядками центровим способом розміщується повне найменування відповідної державної адміністрації і назва області чи міста (для районних державних адміністрацій) та її ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ. На нижньому стику напису найменування державної адміністрації центровим способом по дузі розміщується напис "Україна", який з обох боків розділено семикутною зірочкою.

Написи повного найменування відповідної державної адміністрації і "Україна" виконуються рубленим шрифтом, кеглем 9 прописним.

Написи назв областей і міст виконуються рубленим шрифтом, кеглем 6 рядковим.

Написи ідентифікаційних кодів місцевих державних адміністрацій згідно з ЄДРПОУ виконуються рубленим шрифтом, кеглем 7 рядковим.

Печатка виготовляється з гуми.".

____________

Опрос