Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для пополнения уставного капитала Харьковского государственного авиационного производственного предприятия и государственного предприятия "Антонов"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 28.11.2012 № 1082
действует с 30.11.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 2012 р. N 1082

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та державного підприємства "Антонов"

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та державного підприємства "Антонов", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та державного підприємства "Антонов"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Поповнення статутного капіталу Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та Державного підприємства "Антонов" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Агентство держмайна.

3. Одержувачами бюджетних коштів є державне підприємство "Антонов" та Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на поповнення статутного капіталу одержувачів бюджетних коштів для здійснення таких заходів:

часткове відшкодування купонного (відсоткового) доходу за облігаціями, розміщеними згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 р. N 476 "Про заходи щодо фінансового оздоровлення Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та державного підприємства "Київський авіаційний завод "Авіант", Харківським державним авіаційним виробничим підприємством та державним підприємством "Антонов";

погашення заборгованості перед державою, що виникла внаслідок виконання державою гарантійних зобов'язань із сплати купонних (відсоткових) платежів за облігаціями Харківського державного авіаційного виробничого підприємства та державного підприємства "Антонов", випущеними згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, зазначеним в абзаці другому цього пункту, згаданими державними підприємствами, в забезпечення виконання зобов'язань за якими надані державні гарантії.

5. Бюджетні кошти використовуються у межах відповідних бюджетних призначень згідно із затвердженим Агентством держмайна планом використання бюджетних коштів.

6. Одержувачі бюджетних коштів подають щомісяця до 10 числа наступного періоду Агентству держмайна звіт про їх використання для інформування до 20 числа Мінфіну.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

8. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос