Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка создания страхового запаса природного газа

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 21.11.2012 № 1062
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2012 р. N 1062

Київ

Про затвердження Порядку створення страхового запасу природного газу

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 30 вересня 2015 року N 795)

Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 20 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок створення страхового запасу природного газу, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
створення страхового запасу природного газу

1. Цей Порядок визначає механізм створення страхового запасу природного газу (далі - страховий запас).

2. Страховий запас створюється газопостачальним підприємством (далі - постачальник) в розмірі 10 відсотків договірних квартальних обсягів поставки природного газу споживачам за рахунок власних або залучених коштів, крім обсягів його використання на власні потреби.

Для визначених Кабінетом Міністрів України гарантованих постачальників природного газу страховим запасом для задоволення потреб їх споживачів вважається природний газ, який закачується НАК "Нафтогаз України" до підземних сховищ газу.

3. Створення страхового запасу здійснюється шляхом закачування природного газу у натуральній формі до підземних сховищ газу та/або закупівлі природного газу в інших власників, які зберігають відповідні ресурси газу у підземних сховищах газу.

4. Страховий запас зберігається на умовах, визначених згідно з типовим договором на зберігання (закачування, зберігання, відбір) природного газу, затвердженим НКРЕ.

5. У разі використання постачальником частини страхового запасу він зобов'язаний протягом місяця поновити використаний обсяг природного газу.

6. У разі припинення або скорочення обсягів постачання природного газу постачальник має право повністю або частково відібрати надлишкові обсяги страхового запасу з підземних сховищ газу.

____________

Опрос