Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о национальном научном центре

КМ Украины
Постановление КМ от 14.11.2012 № 1044
действует с 23.11.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 2012 р. N 1044

Київ

Про внесення змін до Положення про національний науковий центр

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про національний науковий центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 174 (ЗП України, 1994 р., N 7, ст. 175; Офіційний вісник України, 1999 р., N 33, ст. 1727), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про національний науковий центр

1. Абзац другий пункту 3 замінити абзацами такого змісту:

"Пропозиції щодо надання зазначеного статусу вносяться Кабінетові Міністрів України МОНмолодьспортом за поданням Держінформнауки на підставі звернення органу, до сфери управління якого належить науково-дослідна (науково-технічна) установа, вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, а за відсутності такого органу - безпосередньо науково-дослідної установи, вищого навчального закладу IV рівня акредитації.

Для розгляду звернення МОНмолодьспорт за поданням Держінформнауки утворює комісію з числа працівників центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких належать науково-дослідні (науково-технічні) установи та вищі навчальні заклади IV рівня акредитації, Національної академії наук, національних галузевих академій наук. Організаційно-методичне забезпечення діяльності комісії здійснює Держінформнауки. На підставі рішення комісії Держінформнауки в установленому порядку готує проект акта для подання його МОНмолодьспорту.".

2. Перше речення абзацу третього пункту 4 викласти в такій редакції: "Перелік цільових завдань за поданням органу, до сфери управління якого належить Центр, затверджується Держінформнауки за погодженням з МОНмолодьспортом.".

3. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Науково-дослідні (науково-технічні) установи, вищі навчальні заклади IV рівня акредитації (об'єднання науково-дослідних, науково-технічних установ чи вищих навчальних закладів IV рівня акредитації) із статусом національного наукового центру подають щороку до 1 березня Держінформнауки звіт про результати наукової діяльності.

Держінформнауки за погодженням з МОНмолодьспортом разом з відповідними центральними органами виконавчої влади, Національною академією наук, національними галузевими академіями наук організує раз на чотири роки перевірку діяльності зазначених організацій і в разі потреби подає Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо позбавлення наданого їм статусу національного наукового центру.".

4. У пункті 6 слово "ДКНТ" замінити словом "МОНмолодьспортом".

5. В абзаці другому пункту 7 слово "скасування" замінити словом "позбавлення".

____________

Опрос