Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения инвентаризации высокостоимостного оборудования в заведениях здравоохранения, оказывающих вторичную и третичную медицинскую помощь, в Винницкой, Днепропетровской, Донецкой областях и г. Киеве

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 24.09.2012 № 946
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 вересня 2012 р. N 946

Київ

Про затвердження Порядку проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров'я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 14 серпня 2013 року N 711)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок проведення інвентаризації високовартісного обладнання в закладах охорони здоров'я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров'я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві

1. Цей Порядок визначає процедуру проведення інвентаризації високовартісного обладнання у закладах охорони здоров'я незалежно від виду і типу підпорядкування, що надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві (далі - заклади охорони здоров'я у пілотних регіонах).

2. Інвентаризація високовартісного обладнання (далі - інвентаризація) проводиться з метою встановлення фактичної наявності, кількості, якісного стану, інтенсивності використання, визначення обсягу ресурсного забезпечення закладів охорони здоров'я у пілотних регіонах.

3. Інвентаризація проводиться протягом місяця в закладах охорони здоров'я у пілотних регіонах двічі на рік - з 15 листопада та 15 травня.

4. Для проведення інвентаризації наказом керівника закладу охорони здоров'я у пілотному регіоні утворюється комісія з числа працівників закладу, персональний склад якої погоджується із структурним підрозділом з питань охорони здоров'я відповідної місцевої держадміністрації.

До складу комісії обов'язково включається головний бухгалтер закладу, по одному представнику структурного підрозділу з питань охорони здоров'я відповідної місцевої держадміністрації, державного органу, до сфери управління якого належить заклад охорони здоров'я у пілотному регіоні, або Національної академії медичних наук, у віданні якої перебуває заклад, а також представник територіального органу Держфінінспекції.

Комісію очолює керівник закладу охорони здоров'я у пілотному регіоні або його заступник.

5. Вихідними даними для проведення інвентаризації є відомості, що містяться в переліку високовартісного обладнання, яке підлягає інвентаризації, складеному за формою, встановленою МОЗ.

6. За результатами інвентаризації складаються акти за встановленою МОЗ формою. Акти підписуються головою та членами комісії і передаються до структурних підрозділів з питань охорони здоров'я Вінницької, Дніпропетровської, Донецької обласних та Київської міської держадміністрацій.

7. Структурні підрозділи з питань охорони здоров'я Вінницької, Дніпропетровської, Донецької обласних та Київської міської держадміністрацій на підставі поданих актів оформляють зведений акт інвентаризації високовартісного обладнання та подають його МОЗ.

____________

Опрос