Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы предоставления в 2012 году государственных гарантий для финансирования проектов в сфере сельского хозяйства

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 13.08.2012 № 857
редакция действует с 03.07.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 серпня 2012 р. N 857

Київ

Питання надання у 2012 році державних гарантій для фінансування проектів у сфері сільського господарства

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 26 грудня 2012 року N 1189
,
 від 19 червня 2013 року N 432

Відповідно до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Схвалити подане Міністерством аграрної політики та продовольства попереднє техніко-економічне обґрунтування залучення публічним акціонерним товариством "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (далі - Товариство) від Експортно-імпортного банку Китаю кредиту під державні гарантії для фінансування проектів у сфері сільського господарства в рамках виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства (далі - проекти).

2. Погодитися з пропозицією Міністерства аграрної політики та продовольства щодо залучення Товариством від Експортно-імпортного банку Китаю кредиту в сумі 24000000 тис. гривень (еквівалентній 3000000 тис. доларів США) під державні гарантії для фінансування проектів.

3. Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році державних гарантій для фінансування проектів у сфері сільського господарства, що додаються.

4. Уповноважити Міністра фінансів підписати документи, пов'язані з наданням державної гарантії для фінансування проектів, за умови виконання Товариством вимог, передбачених у затверджених цією постановою Порядку та умовах.

5. Міністерству аграрної політики та продовольства здійснювати контроль за реалізацією проектів, цільовим використанням кредитів (позик), залучених під державні гарантії, та фінансовим станом Товариства.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році державних гарантій для фінансування проектів у сфері сільського господарства

1. Ці Порядок та умови регулюють відносини, пов'язані з наданням відповідно до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань за запозиченнями, залученими ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (далі - позичальник) від Експортно-імпортного банку Китаю під державні гарантії для фінансування проектів у сфері сільського господарства в рамках виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства (далі - запозичення).

2. Державні гарантії надаються для забезпечення виконання зобов'язань за запозиченнями в сумі 3000000 тис. доларів США (еквівалентній 24000000 тис. гривень).

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 26.12.2012 р. N 1189)

3. Забезпеченням виконання зобов'язань позичальника, оціночна вартість якого становить 100 відсотків суми зобов'язань такого позичальника перед Кабінетом Міністрів України як гарантом, є майнові права за контрактами, укладеними в рамках генерального кредитного договору, та право договірного списання коштів з рахунків позичальника, відкритих в обслуговуючому банку в порядку, визначеному законодавством.

(пункт 3 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 19.06.2013 р. N 432)

4. Плата за надання державних гарантій установлюється в розмірі 0,01 відсотка річних обсягу запозичення.

5. Кредити використовуються для реалізації проектів у сфері сільського господарства, щодо яких Мінекономрозвитку проведено в установленому законодавством порядку оцінку їх економічної ефективності.

6. Для отримання державних гарантій позичальник подає Мінфіну такі документи:

проект кредитного договору;

відомості про отримані кредити разом з графіками їх погашення та обслуговування, що погоджені з Мінагрополітики.

7. До надання державних гарантій Мінфін та позичальник укладають договір про погашення заборгованості позичальника перед державою за виконання гарантійних зобов'язань.

8. Державні гарантії надаються на строк виконання зобов'язань за кредитами, залученими позичальником.

____________

Опрос