Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2012 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для реконструкции и строительства систем централизованного водоотвода в г. Одессе

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 23.05.2012 № 482
действует с 11.06.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2012 р. N 482

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реконструкції та будівництва систем централізованого водовідведення у м. Одесі

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реконструкції та будівництва систем централізованого водовідведення у м. Одесі, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для реконструкції та будівництва систем централізованого водовідведення у м. Одесі

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Реконструкція та будівництво систем централізованого водовідведення у місті Одеса" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінрегіон. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальними виконавцями бюджетної програми є структурні підрозділи Одеської облдержадміністрації та виконавчого комітету Одеської міської ради, а одержувачами бюджетних коштів - підприємства (організації), які мають досвід роботи з реалізації проектів капітального будівництва у сфері житлово-комунального господарства.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

реалізацію проектів з реконструкції та будівництва об'єктів централізованого водовідведення у м. Одесі;

погашення в установленому законодавством порядку кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Казначейства на початок бюджетного періоду, що виникла у минулому році за бюджетною програмою КПКВК 2751450 "Реконструкція та будівництво систем централізованого водовідведення" за об'єктами у м. Одесі.

4. Одеська облдержадміністрація формує перелік об'єктів, фінансування яких передбачається здійснювати за рахунок бюджетних коштів, та подає його для затвердження Мінрегіону.

До переліку включаються об'єкти, строк будівництва чи реконструкції яких не перевищує трьох років.

Співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел здійснюється з урахуванням витрат, пов'язаних з виготовленням проектної документації.

5. Затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи здійснюється згідно з вимогами Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 41, ст. 1674).

6. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

7. Закупівля товарів, робіт і послуг проводиться в установленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня подають щомісяця до 5 числа Мінрегіону інформацію про використання бюджетних коштів у розрізі об'єктів.

10. Казначейство подає щомісяця до 15 числа Мінрегіону і Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки в розрізі об'єктів.

11. Мінрегіон інформує до 25 січня 2013 р. Мінфін про використання бюджетних коштів.

12. Складення і подання бюджетної та фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос