Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2013 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для информатизации и компьютеризации общеобразовательных учебных заведений

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.05.2012 № 419
редакция действует с 29.01.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 травня 2012 р. N 419

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 23.01.2013 р. N 26)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 січня 2013 року N 26

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів, що додається.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2013 р. N 26)

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 23.01.2013 р. N 26)

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2013 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів" для інформатизації та комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів (далі - бюджетні кошти).

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2013 р. N 26)

Головним розпорядником бюджетних коштів є МОНмолодьспорт.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

2. Бюджетні кошти використовуються для погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2011 році за бюджетною програмою 2201190 "Інформатизація та комп'ютеризація загальноосвітніх навчальних закладів" і спрямовуються на виконання взятих на облік в органах Казначейства бюджетних зобов'язань минулих років у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми за напрямом "Інформатизація та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів".

3. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти забезпечує погашення кредиторської заборгованості перед постачальниками за поставлені навчальні комп'ютерні комплекси для кабінетів інформатики та навчальні комп'ютерні комплекси (мобільні) для загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

5. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти надсилає щокварталу до 15 числа МОНмолодьспорту в установленому Міністерством порядку інформацію про стан погашення кредиторської заборгованості в розрізі постачальників та регіонів для її узагальнення та подання до 25 числа Мінфіну.

____________

Опрос