Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2012 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на приобретение медицинского оборудования (мамографического, рентгенологического и аппаратов ультразвуковой диагностики) отечественного производства

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 23.04.2012 № 339
действует с 28.04.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2012 р. N 339

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного обладнання (мамографічного, рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного обладнання (мамографічного, рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного обладнання (мамографічного, рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання медичного обладнання (мамографічного, рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОЗ.

Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішеннями про такі бюджети відповідно до законодавства.

3. Субвенція спрямовується на придбання медичного обладнання (мамографічного, рентгенологічного та апаратів ультразвукової діагностики) вітчизняного виробництва (далі - медичне обладнання).

Не допускається спрямування субвенції на придбання медичного обладнання, видатки на яке передбачені у державному бюджеті за іншими бюджетними програмами.

4. Використання субвенції здійснюється в обсягах, передбачених у додатку N 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік".

5. Закупівля товарів за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

Медичне обладнання закуповується за наявності у відповідних закладах охорони здоров'я приміщення, придатного для його встановлення та використання.

6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Мінфіном.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Розпорядники субвенції подають щомісяця до 10 числа МОЗ інформацію про її використання та стан оснащення закладів охорони здоров'я медичним обладнанням, закупленим за рахунок субвенції.

МОЗ подає щомісяця до 15 числа Мінфіну узагальнену інформацію про використання субвенції та стан оснащення закладів охорони здоров'я медичним обладнанням у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

Казначейство інформує щомісяця до 16 числа Мінфін про перераховані обсяги субвенції та касові видатки у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос