Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о создании и функционировании Единого государственного реестра преступлений торговли людьми

КМ Украины
Постановление КМ, Положение от 18.04.2012 № 303
действует с 24.04.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2012 р. N 303

Київ

Про затвердження Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми

Відповідно до підпункту "в" пункту 2 частини першої статті 6 Закону України "Про протидію торгівлі людьми" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми, що додається.

2. Міністерству внутрішніх справ забезпечити до 1 червня 2012 р. створення Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми на базі даних єдиної системи обліку злочинів та осіб, які їх вчинили на території України, та його функціонування.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОЛОЖЕННЯ
про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми

1. Це Положення визначає процедуру створення, формування та ведення Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі - Реєстр).

2. Реєстр створюється на базі даних єдиної системи обліку злочинів та осіб, які їх вчинили на території України.

3. Реєстр є системою збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо виявлених злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, та осіб, які їх вчинили на території України.

4. До Реєстру вносяться статистичні відомості про злочини, пов'язані з торгівлею людьми, та осіб, які їх вчинили, з урахуванням бази даних єдиної системи обліку злочинів та осіб, які їх вчинили на території України, крім даних, які містять інформацію, що є державною таємницею.

5. Держателем (володільцем) Реєстру є МВС.

6. Виконання функцій адміністратора (розпорядника) Реєстру покладається на МВС.

7. МВС:

1) оприлюднює статистичні відомості про виявлені злочини, пов'язані з торгівлею людьми, та осіб, які їх вчинили, з дотриманням вимог щодо нерозголошення інформації, яка дає можливість ідентифікувати фізичну особу та для забезпечення нерозголошення якої прийнято рішення про розгляд справи у закритому судовому засіданні;

2) надає суб'єктам, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, статистичні відомості про результати роботи органів внутрішніх справ у зазначеній сфері;

3) забезпечує функціонування Реєстру, його інформаційних ресурсів, веде облік, обробляє, накопичує, зберігає та систематизує статистичні відомості у сфері боротьби з торгівлею людьми;

4) вживає заходів для забезпечення захисту статистичних відомостей, що містяться в Реєстрі, та доступу до нього;

5) здійснює контроль за виконанням заходів щодо забезпечення захисту статистичних відомостей, що містяться у Реєстрі;

6) надає з використанням захищених каналів зв'язку суб'єктам, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, цілодобовий доступ до зазначених відомостей через офіційний веб-сайт МВС;

7) виконує інші функції, пов'язані із забезпеченням функціонування Реєстру.

8. Загальний доступ до статистичних відомостей, що містяться в Реєстрі, здійснюється безоплатно через офіційний веб-сайт МВС.

9. Користувачам Реєстру надається можливість здійснення пошуку, перегляду, роздрукування витягів з Реєстру, з урахуванням режиму доступу до статистичних відомостей, що містяться в Реєстрі.

10. Контроль і нагляд за повнотою та достовірністю статистичних відомостей, що містяться в Реєстрі, здійснюється в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос