Идет загрузка документа (173 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования государственного значения

КМ Украины
Постановление КМ, Перечень от 18.04.2012 № 301
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2012 р. N 301

Київ

Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 16 вересня 2015 року N 712)

Відповідно до статті 8 Закону України "Про автомобільні дороги" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2013 року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПЕРЕЛІК
автомобільних доріг загального користування державного значення

Найменування автомобільної дороги

Індекс

Протяжність, кілометрів

Міжнародні автомобільні дороги

Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на Гомель)

М-01

223,1

Під'їзди:

 

 

до м. Чернігова

 

13,7

до м. Броварів

 

5

Разом

 

241,8

Кіпті - Глухів - Бачівськ (на Брянськ)

М-02

242,4

Київ - Харків - Довжанський
(на Ростов-на-Дону)

М-03

856,1

Під'їзди:

 

 

до Міжнародного аеропорту "Харків"

 

14,1

до м. Харкова

 

1

до м. Полтави

 

1,6

Разом

 

872,8

Знам'янка - Луганськ - Ізварине (на Волгоград через Дніпропетровськ, Донецьк)

М-04

607,6

Обхід м. Донецька

 

12,3

Під'їзди:

 

 

до м. Луганська

 

1,8

Разом

 

621,7

Київ - Одеса

М-05

496,5

Обхід м. Одеси

 

41,1

Разом

 

537,6

Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород)

М-06

849,2

Під'їзди:

 

 

до м. Житомира

 

10

до м. Новоград-Волинського

 

5,6

до м. Львова

 

5,7

до м. Рівного

 

4,1

Разом

 

874,6

Київ - Ковель - Ягодин (на Люблін)

М-07

487,9

Під'їзд до автотермінала на контрольно-пропускному пункті "Ягодин"

 

1,9

Разом

 

489,8

Обхід м. Ужгорода - контрольно-пропускний пункт "Ужгород"

М-08

14,9

Львів - Рава-Руська (на Люблін)

М-09

62,5

Львів - Краковець (на Краків)

М-10

68,1

Західний обхід м. Львова

 

15,2

Разом

 

83,3

Львів - Шегині (на Краків)

М-11

72,1

Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка (через Вінницю)

М-12

750,4

Під'їзди:

 

 

до м. Вінниці

 

1,4

до м. Хмельницького

 

8

Разом

 

759,8

Кіровоград - Платонове (на Кишинів)

М-13

258,1

Одеса - Мелітополь - Новоазовськ
(на Таганрог)

М-14

634,8

Під'їзди:

 

 

до м. Херсона

 

4,1

до м. Миколаєва

 

4,9

Обхід м. Мелітополя

 

16,8

Разом

 

660,6

Одеса - Рені (на Бухарест)

М-15

295,2

Одеса - Кучурган (на Кишинів)

М-16

58,7

Херсон - Джанкой - Феодосія - Керч

М-17

430

Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта

М-18

687,7

Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Харків"

 

8,1

Обхід м. Сімферополя

 

12,1

Обхід м. Новомосковська

 

23,7

Разом

 

731,6

Доманове (на Брест) - Ковель - Чернівці - Тереблече (на Бухарест)

М-19

511,9

Об'їзд м. Чернівців

 

14

Під'їзд до м. Луцька

 

5,2

Разом

 

531,1

Харків - Щербаківка (на Бєлгород)

М-20

28,4

Житомир - Могилів-Подільський (через Вінницю)

М-21

221,2

під'їзд до м. Бердичева

 

7,7

Обхід м. Калинівки

 

9,3

Під'їзди до мосту "Дружба" через р. Дністер

 

0,5

Разом

 

238,7

Полтава - Олександрія

М-22

148,1

Берегове - Виноградів - Велика Копаня

М-23

49,5

Мукачеве - Берегове - контрольно-пропускний пункт "Лужанка"

М-24

37,5

Контрольно-пропускний пункт "Соломоново" - Велика Добронь - Яноші з під'їздом до контрольно-пропускного пункту "Косини"

М-25

59,6

Контрольно-пропускний пункт "Вилок" - Вилок - Неветленфолу - контрольно-пропускний пункт "Дякове"

М-26

20,7

Одеса - Іллічівськ

М-27

14

Одеса - Южний з під'їздами

М-28

49

Харків - Красноград - Перещепине -/М-18/

М-29

157,9

Загальна протяжність міжнародних автомобільних доріг

 

8563,5

Національні автомобільні дороги

Київ - Знам'янка

Н-01

272,9

Під'їзд до м. Обухова

 

8,3

Разом

 

281,2

Львів - Тернопіль

Н-02

111,9

Житомир - Чернівці

Н-03

335

Красноперекопськ - Сімферополь

Н-05

115

Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Сімферополь"

 

1

Разом

 

116

Сімферополь - Бахчисарай - Севастополь

Н-06

66,4

Під'їзд до аеропорту "Бельбек" (м. Севастополь)

 

2,9

Разом

 

69,3

Київ - Суми - Юнаківка (на Курськ)

Н-07

339,6

Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя (через Кременчук)

Н-08

429,6

Під'їзд до аеропорту "Дніпропетровськ"

 

5,3

Разом

 

434,9

Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів

Н-09

435,1

Під'їзд до курортної зони "Буковель"

 

7,7

Разом

 

442,8

Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига (на Кишинів)

Н-10

263,5

Під'їзд до м. Івано-Франківська

 

4

Під'їзд до м. Тисмениці

 

7,1

Разом

 

274,6

Дніпропетровськ - Миколаїв (через Кривий Ріг)

Н-11

239,5

Суми - Полтава

Н-12

151,6

Обхід м. Сум

 

18,8

Разом

 

170,4

Львів - Самбір - Ужгород

Н-13

232,5

Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв

Н-14

214,3

Південний обхід м. Кіровограда

 

25,6

Разом

 

239,9

Запоріжжя - Донецьк

Н-15

210,7

Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань

Н-16

199,6

Львів - Радехів - Луцьк

Н-17

130,5

Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль

Н-18

106,9

Ялта - Севастополь

Н-19

80,7

Слов'янськ - Донецьк - Маріуполь

Н-20

190,4

Старобільськ - Луганськ - Красний Луч - Макіївка - Донецьк

Н-21

206,6

Устилуг - Луцьк - Рівне

Н-22

155,9

Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя

Н-23

251,1

Під'їзд до аеропорту "Кривий Ріг"

 

2,6

Разом

 

253,7

Загальна протяжність національних автомобільних доріг

 

4822,6

Регіональні автомобільні дороги

Київ - Обухів

Р-01

20,3

Київ - Іванків - Овруч

Р-02

171,7

Під'їзди:

 

 

до Чорнобильської АЕС (контрольно-пропускний пункт "Дитятки")

 

27,7

до меморіального комплексу в с. Нові Петрівці

 

2

до спецоб'єкта N 1

 

1

до спецоб'єкта N 2

 

7

до спецоб'єкта N 3

 

2,4

Разом

 

211,8

Північно-східний обхід м. Києва

Р-03

28

Під'їзд до автомобільної дороги М-03

 

5,5

Разом

 

33,5

Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка

Р-04

208,3

Городище - Рівне - Старокостянтинів

Р-05

292,4

Під'їзди до м. Рівного

 

3,4

Під'їзди до м. Нетішина

 

2,4

Разом

 

298,2

Ульяновка - Миколаїв (через Вознесенськ)

Р-06

222,3

Під'їзд до Міжнародного аеропорту "Миколаїв"

 

2,2

Разом

 

224,5

Чугуїв - Мілове (через Старобільськ)

Р-07

298,3

Немирів - Ямпіль

Р-08

118,6

Миронівка - Канів - Софіївка

Р-09

58,6

Канів - Чигирин - Кременчук (з під'їздом до с. Суботів)

Р-10

195,6

Полтава - Красноград

Р-11

52,6

Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч

Р-12

203,8

Під'їзд до м. Новгород-Сіверського

 

4,7

Разом

 

208,5

Чернігів - Городня - Сеньківка

Р-13

72,3

Луцьк - Ківерці - Маневичі - Любешів - Дольськ

Р-14

154,4

Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква

Р-15

149,4

Під'їзди до спецоб'єктів в Автономній Республіці Крим

Р-16

86

Біла Церква - Тетіїв - Липовець - Гуменне -/М-12/

Р-17

157,2

Житомир - Попільня - Сквира - Володарка - Ставище

Р-18

149,4

Фастів - Митниця - Обухів - Ржищів - Канів

Р-19

143,4

Снятин - Тязів

Р-20

107,5

Долина - Хуст

Р-21

128,8

Контрольно-пропускний пункт "Красна Талівка" - Луганськ

Р-22

55,9

Сімферополь - Феодосія

Р-23

109,6

Татарів - Косів - Коломия - Борщів - Кам'янець-Подільський

Р-24

246,9

Сімферополь - Євпаторія

Р-25

53

Острог - Кременець - Почаїв - Радивилів

Р-26

121,2

Севастополь - Інкерман

Р-27

38,5

Виступовичі (на Мозир) - Житомир
(через Овруч)

Р-28

163,4

Алушта - Судак - Феодосія

Р-29

121,3

Під'їзд до м. Ірпеня

Р-30

12

Бердичів - Хмільник - Літин (до автомобільної дороги М-12)

Р-31

79,4

Кременець - Біла Церква - Ржищів

Р-32

398,8

Під'їзд до м. Білої Церкви

 

3,3

Разом

 

402,1

Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка - /М-16/

Р-33

366,3

Ялта - Алушта

Р-34

77,4

Грушівка - Судак

Р-35

20,2

Немирів - Могилів-Подільський

Р-36

107,1

Енергодар - Василівка - Бердянськ

Р-37

200,3

Богородчани - Гута

Р-38

36,3

Броди - Тернопіль

Р-39

72,3

Рава-Руська - Яворів - Судова Вишня

Р-40

54,8

Обхід м. Тернополя

Р-41

14,5

Лубни - Миргород - Опішня - /Н-12/

Р-42

121,9

Тернопіль (від автомобільної дороги М-12) - Ланівці (до автомобільної дороги Р-32)

Р-43

56,2

Суми - Путивль - Глухів

Р-44

131

Суми - Краснопілля - Богодухів

Р-45

105,1

Харків - Охтирка

Р-46

103,7

Херсон - Нова Каховка - Генічеськ

Р-47

199,2

Під'їзд до заповідника "Асканія-Нова"

 

22,3

Під'їзд до м. Каховки

 

3,4

Разом

 

224,9

Кам'янець-Подільський - Сатанів - Війтівці - Білогір'я

Р-48

159,9

Васьковичі - Шепетівка

Р-49

162,2

Ярмолинці - Сатанів

Р-50

51,1

Під'їзд до смт Ярмолинці

 

5,1

Разом

 

56,2

Мерефа - Лозова - Павлоград

Р-51

160,6

Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка

Р-52

147

Контрольно-пропускний пункт "Малий Березний" - Малий Березний

Р-53

3,1

Краснопілка - Теплик - Бершадь - Саврань - Дубинове - /М-05/

Р-54

150,6

Одеса - Вознесенськ - Новий Буг

Р-55

205,8

Чернігів - Пакуль - контрольно-пропускний пункт "Славутич" - Чорнобиль (з під'їздом до м. Славутича)

Р-56

72,3

Цюрупинськ - Гола Пристань - Скадовськ

Р-57

80,9

Севастополь - порт "Камишова бухта"

Р-58

8,2

Під'їзд до спецоб'єктів м. Севастополя

Р-59

2,9

Кролевець - Конотоп - Ромни - Пирятин

Р-60

222,7

Батурин - Конотоп - Суми

Р-61

146,2

Під'їзд до заповідника "Гетьманська Столиця"

 

1,4

Разом

 

147,6

Верховина - Усть-Путила - Вижниця - Сторожинець - Чернівці

Р-62

111,2

Від автомобільної дороги Н-03 (Данківці) - Вартиківці - контрольно-пропускний пункт "Сокиряни"

Р-63

88,7

Під'їзди:

 

 

до контрольно-пропускного пункту "Росошани"

 

21,2

до контрольно-пропускного пункту "Ларга"

 

1,8

Разом

 

111,7

Ківшувата - Шушківка - Лисянка - Моринці - Шевченкове - Тарасівка - /Н-16/

Р-64

81,3

Контрольно-пропускний пункт "Миколаївка" - Семенівка - Новгород-Сіверський - Глухів - контрольно-пропускний пункт "Катеринівка"

Р-65

107,8

Контрольно-пропускний пункт "Демино-Олександрівка" - Сватове - Лисичанськ - Луганськ

Р-66

217,3

Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин

Р-67

184,2

Під'їзд до м. Ніжина

 

7,6

Разом

 

191,8

Талалаївка - Ічня - Тростянець - Сокиринці - /Н-07/

Р-68

94,1

Під'їзд до Державного історико-культурного заповідника "Качанівка"

 

5,3

Разом

 

99,4

Київ - Вишгород - Десна - Чернігів

Р-69

138

Одеса - Білгород-Дністровський - Монаші - /М-15/ з під'їздом до порту Іллічівськ

Р-70

96,9

Одеса - Іванівка - Ананьїв - Піщана - Хащувате - Колодисте - Рижовка - /М-05/

Р-71

274,8

Контрольно-пропускний пункт "Старокозаче" - Білгород-Дністровський

Р-72

32,4

/Н-08/ - Нікополь

Р-73

64,2

П'ятихатки - Кривий Ріг - Широке

Р-74

49,5

Контрольно-пропускний пункт "Тимкове" - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка

Р-75

184,3

Контрольно-пропускний пункт "Прикладники" - Зарічне - Дубровиця

Р-76

80,6

Рівне - Тучин - Гоща - /Р-05/

Р-77

68,3

Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка

Р-78

127,7

/М-18/ - Сахановщина - Ізюм - Куп'янськ - контрольно-пропускний пункт "Піски"

Р-79

277,9

Загальна протяжність регіональних автомобільних доріг

 

10067,6

Територіальні автомобільні дороги

Обхід м. Сімферополя на ділянці Мирне - Дубки

Т-01-01

7,3

Сєверне - Войкове

Т-01-02

26,1

Саки - Орлівка

Т-01-04

41,9

Танкове - Оборонне

Т-01-05

11

Сімферополь - Миколаївка

Т-01-06

35

Чорноморське - Воїнка

Т-01-07

120,6

Чорноморське - Євпаторія

Т-01-08

67,2

Красногвардійське - Нижньогірський

Т-01-10

36,2

Роздольне - Євпаторія

Т-01-11

67,6

Нижньогірський - Білогірськ

Т-01-12

54,1

Кіровське - Первомайське

Т-01-13

17,8

Леніне - /М-17/

Т-01-14

4,1

Новопавлівка - Научний

Т-01-16

14

Бахчисарай - Ялта

Т-01-17

69,9

Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь - Умань

Т-02-02

216,7

Турбів - Погребище - Сквира

Т-02-03

89,9

Південний обхід м. Вінниці

Т-02-04

19,3

Джулинка - Гайворон - Ульяновка - /М-05/

Т-02-07

46,1

Вербовець - Наддністрянське - Білоусівка

Т-02-11

29

Вінниця - Шпиків - Комаргород

Т-02-12

79,9

М-12 - Біликівці

Т-02-14

30,8

Ямпіль - Велика Кісниця

Т-02-15

21,4

Вінниця - Гнівань - Тиврів

Т-02-16

33,6

Муровані Курилівці - Горай

Т-02-17

23,6

Лука Барська - Біликівці - Жмеринка - Ямпіль

Т-02-18

131,6

Стара Гута - Калинівка - Турбів

Т-02-19

64,8

Вендичани - Чернівці - Томашпіль

Т-02-20

60

Немирів - Іллінці

Т-02-21

28,5

Шпиків - Тульчин - Тростянець - Бершадь

Т-02-22

86,4

Плисків - Якимівка

Т-02-23

23,6

Тростянчик - Теплик

Т-02-24

40,1

Контрольно-пропускний пункт "Болган" - Піщанка - Чечельник

Т-02-25

47,3

Гайсин - Теплик

Т-02-26

29,6

Білопілля - Вівсяники

Т-02-27

54,6

Паріївка - станція Оратів

Т-02-28

16,6

Бар - Шаргород - Чапаєве

Т-02-29

60,6

Вороновиця - Тиврів - Шаргород

Т-02-30

70

Під'їзд до аеропорту "Вінниця"

Т-02-31

1,2

Гулі - Муровані Курилівці

Т-02-32

25,5

Вапнярка - Крижопіль - контрольно-пропускний пункт "Загнитків"

Т-02-33

53,6

Торків - Брацлав - Ситківці - Леухи - станція "Монастирище"

Т-02-34

88,3

Оратів - Ступки - Коритня - станція Монастирище - Монастирище

Т-02-35

33,8

Липовець - Славна - Спичинці - Погребище - Збаржівка - /Р-17/

Т-02-36

88,3

Тульчин - Клебань - Ладижин

Т-02-37

31,7

Комсомольське - Уланів

Т-02-38

47,3

/Немирів - Ямпіль/- переправа

Т-02-40

3,3

Бар - Чернятин - Жмеринка

Т-02-41

25,4

/М-21/ - Браїлів - Рижавка - Тиврів

Т-02-42

35,5

Вілька - Зимне

Т-03-01

2,5

Піща - Шацьк - Любомль - Володимир-Волинський - Павлівка - Горохів - Берестечко - Козин - Кременець - /М-06/

Т-03-02

204,1

Луцьк - Радомишль - Демидівка - Дубно

Т-03-03

70,1

Нововолинськ - Іваничі - Павлівка - Локачі

Т-03-05

40,8

/Т-03-02/- Шацьк - Вілиця - Прип'ять - Любохини - /Т-03-08/

Т-03-06

22,3

Контрольно-пропускний пункт "Пулемець" - контрольно-пропускний пункт "Піща"

Т-03-07

18,9

Любомль - Дубечне - Здомишель - Ратне - Камінь-Каширський - Любешів - /Р-14/

Т-03-08

147

/Т-03-08/ - Дубечне - Стара Вижівка - /М-07/ - Турійськ - Рожище - Ківерці - Піддубці - /Н-22/

Т-03-09

151,3

Стара Вижівка - Буцинь - /М-19/

Т-03-10

14,2

/Р-14/ - Седлище - Камінь-Каширський - Ковель - /М-19/- Колодяжне - Локачі - /Н-17/

Т-03-11

159,1

/Р-14/ - Журавичі - Берестяне - Цумань - /Н-22/- Олика - Личани (на Пітушків)

Т-03-12

53,6

Цумань - Гремяче - Яківці (на Деражне)

Т-03-13

8,7

/Т-03-02/ - санаторій "Лісова пісня"

Т-03-14

2

Залісся - /Т-03-02/

Т-03-15

13,7

Дніпропетровськ - Василівка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь

Т-04-01

248,8

Ігрень - Олександрівка - /М-18/

Т-04-02

12,8

Мар'янське - Берислав - /Р-47/

Т-04-03

98,8

Дніпропетровськ - Кіровське - /Дніпропетровськ - Хутірське/

Т-04-04

18,4

Дніпропетровськ - Хутірське

Т-04-05

33,6

Григорівка - Межова - Красноармійськ

Т-04-06

94,8

Павлоград - Василівка - Новомиколаївка - Оріхів - Токмак

Т-04-08

146,2

Дніпропетровськ - Магдалинівка - Котовка

Т-04-10

72,6

Широке - Олександрівка - Запоріжжя

Т-04-11

25,8

Дніпродзержинськ - Шульгівка - Михайлівка - Котовка - Перещепине - Чернявщина - Жемчужне

Т-04-12

197

Царичанка - Магдалинівка - Губиниха

Т-04-13

65,2

Дніпродзержинськ - Петриківка - Магдалинівка

Т-04-14

46,4

Верхньодніпровськ - Вільногірськ - /М-04/

Т-04-15

43,1

Павлоград - Синельникове

Т-04-16

25

Дніпродзержинськ - Миколаївка - Солоне - /Н-08/

Т-04-17

53,4

П'ятихатки - Апостолове - Зеленодольск

Т-04-19

127,3

Одарівка - Томаківка - Вищетарасівка

Т-04-20

108,6

Дніпропетровськ - Новомиколаївка - /М-04/

Т-04-21

24,5

Павлоград - Надеждівка - Голубівка

Т-04-22

56,2

Мишурин Ріг - Вільногірськ

Т-04-23

45,8

Веселе - Олександрополь - Петропавлівка - /М-04/

Т-04-24

23,1

/М-04/- Підпільне - Дерезувате - Синельникове

Т-04-25

34,1

/М-04/- Козачий Гай

Т-04-26

21,6

Дмитрівка - Зелений Гай - Гаврилівка

Т-04-27

51,7

Слов'янка - Межова - Дачне

Т-04-28

46,2

Станція Верхньодніпровськ - Верхівцеве - Щорськ

Т-04-29

33,6

Дніпродзержинськ - Світлогірське

Т-04-30

17,6

Першотравенськ - Васильківське - Володимирівка - Солоне

Т-04-31

24,9

Щорськ - Малософіївка - Нікополь

Т-04-32

104,2

Щорськ - Болтишка - Малософіївка

Т-04-33

22,2

Ордо-Василівка - Сергіївка - Веселі Терни - /Н-11/

Т-04-34

35,2

/Щорськ - Малософіївка - Нікополь/- Новоіванівка - Марганець - Вищетарасівка

Т-04-35

70,8

/Н-23/- Покровське - Капулівка - /Н-23/

Т-04-36

16,9

Верхньодніпровськ - /Н-08/

Т-04-37

2,7

Кринички - /М-04/

Т-04-39

4,2

Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка на ділянці с. Лобойківка - смт Петриківка

Т-04-41

7,6

Нехвороща - Гупалівка

Т-04-42

3,4

/Широке - Шестірня - Заградівка/ - Сергіївка - /Н-23/

Т-04-43

38,6

Новомиколаївка - Ленінське - Сурсько-Михайлівка

Т-04-44

13,2

Синельникове - Славгород - Вільнянськ

Т-04-45

45,6

Верхньодніпровськ - Лихівка

Т-04-46

25,9

Широке - Шестірня - Заградівка

Т-04-47

19,3

Красноармійськ - Артемівськ - Михайлівка

Т-05-04

130,8

Авдіївка - Донецьк

Т-05-05

7,6

Донецьк - Харцизьк - Амвросіївка - контрольно-пропускний пункт "Успенка"

Т-05-07

62,5

Донецьк - Новоазовськ - Сєдове

Т-05-08

111,3

Велика Новосілка - Амвросіївка

Т-05-09

124,6

Сніжне - Маринівка (на Куйбишеве)

Т-05-10

16,7

Єнакієве - Харцизьк

Т-05-11

26

Волноваха - Тельманове

Т-05-12

50,7

Красний Лиман - Артемівськ - Горлівка

Т-05-13

77,3

Добропілля - Красний Лиман

Т-05-14

59,4

Олександрівка - Красноармійськ - Костянтинопіль

Т-05-15

92,5

Костянтинівка - Дзержинськ

Т-05-16

15,2

Єнакієве - Шахтарськ - Амвросіївка

Т-05-17

45,5

Богатир - Велика Новосілка - Володарське

Т-05-18

118,8

Амвросіївка - Тельманове - Маріуполь

Т-05-19

121,6

/М-04/ - Горлівка

Т-05-20

8,3

/М-03/ - під'їзд до м. Святогірська

Т-05-21

9,4

/Н-21/ - під'їзд до Савур Могили

Т-05-22

9,1

/Н-20/ - Кременівка - Ялта

Т-05-23

59,7

Дубрівка - Баранівка - Висока Піч

Т-06-01

67,8

Коростишів - Кошарище

Т-06-02

13,8

/М-06 /- Червоноармійськ - Нова Борова

Т-06-03

36,3

Коростень - /Київ - Іванків - Овруч/ через Народичі

Т-06-04

51,9

Контрольно-пропускний пункт "Майдан Копищенський" - Олевськ - Червоноармійськ - Коростишів - Котлярка

Т-06-05

255,3

Бердичів - Погребище - Іллінці

Т-06-06

130,2

Черняхів - Малин - Термахівка

Т-06-07

99,9

Овруч - Малин - Кочерів

Т-06-08

138,7

/Житомир - Сквира - Володарка/ - Андрушівка

Т-06-09

6,5

Любар - Хмільник - Лука Барська - Нова Ушиця

Т-06-10

138,9

Ставище - Брусилів - Попільня - Вчорайше

Т-06-11

87,7

Новоград Волинський - Полонне - Старокостянтинів

Т-06-12

100,7

Коростень - /Київ - Ковель - Ягодин/ через Кожухівку

Т-06-13

9,3

Глибочиця - Станишівка через Калинівку, Клітчин

Т-06-14

9,5

/Київ - Ковель - Ягодин/ - Лугини

Т-06-15

2,7

Чижівка - Городниця

Т-06-16

28,8

Овруч - Словечне

Т-06-17

32,6

/М-06/- Романів - Романівка

Т-06-18

46,4

Овруцьке напівкільце

Т-06-19

7,5

Велика Добронь - Мукачеве

Т-07-10

24,7

Перечин - Свалява - Липча

Т-07-12

107,3

Шом - Горноглаб - контрольно-пропускний пункт "Дзвінкове"

Т-07-14

9

Берегове - Кам'янське

Т-07-17

25,3

Нижні Ворота - Воловець - Міжгір'я

Т-07-18

44,6

Довге - Іршава - Виноградів

Т-07-19

45,5

Міжгір'я - Колочава - Буштино

Т-07-20

81,5

Синевир - Синевирська Поляна

Т-07-24

13,9

Виноградів - Теково - Неветленфолу

Т-07-35

21,7

Хуст - Шаян - Вишково - Буштино з під'їздом до санаторія "Шаян"

Т-07-37

23,2

Об'їзна дорога м. Мукачевого

Т-07-39

5,8

/М-06/ - Голубине

Т-07-41

1,2

Запоріжжя - Маріуполь

Т-08-03

209,1

Кам'янка-Дніпровська - Велика Лепетиха - Каховка

Т-08-04

105,4

Кам'янка-Дніпровська - Велика Білозерка - Веселе - /М-14/

Т-08-05

116,2

Запоріжжя - Біленьке

Т-08-06

28,3

Велика Білозерка - Михайлівка - /М-18/

Т-08-10

50,2

Веселе - /М-18/

Т-08-11

35,6

/М-18/ - Лугове - Оріхів

Т-08-12

37,3

Токмак - Чернігівка

Т-08-13

31,1

/Павлоград - Токмак/- Омельник - Гуляйполе

Т-08-14

27

Оріхів - Пологи - Кінські Роздори - Андріївка - Нововасилівка - Бердянськ

Т-08-15

123,9

Василівка - Дніпрорудне - Веселе

Т-08-17

63,1

Василівка - Михайлівка - Матвіївка

Т-08-18

37,5

Куйбишеве - /М-14/

Т-08-19

51

Якимівка - Кирилівка

Т-08-20

41,6

Пологи - Чернігівка - Приморськ

Т-08-21

95,7

Калуш - Осмолода

Т-09-01

54,4

Креховичі - Дзвиняч

Т-09-02

46,5

Галич - Городок

Т-09-03

132,1

Озеряни - Рожнів

Т-09-04

60,7

Делятин - Раківчик

Т-09-05

30,3

Під'їзд до м. Коломиї

 

1,8

Разом

 

32,1

Івано-Франківськ - Надвірна

Т-09-06

26,7

Снятин - Косів - Старі Кути

Т-09-09

47,3

Бурштин - Калуш

Т-09-10

32,9

Ворзель - Забуччя - /Київ - Чоп/

Т-10-01

12,4

Демидів - Гостомель

Т-10-02

16,9

/М-01/ - Рудня - Гоголів - Бориспіль

Т-10-04

44,9

Іванків - Радомишль

Т-10-05

60,3

Глеваха - Підгірці

Т-10-06

14,2

Київ - Літочки - Кіпті

Т-10-08

87,4

Устимівка - Гребінки - Узин

Т-10-09

32,5

Рокитне - Узин

Т-10-10

15,1

Гостомель - Берестянка - Мирча - /М-07/

Т-10-11

54,6

Київ - Боярка

Т-10-12

10,9

Фастів - Кожанка - Фурси - Яблунівка - Володарка

Т-10-13

74,1

Тетіїв - П'ятигори - /М-05/

Т-10-14

30,7

Макарів - Комарівка (на Радомишль)

Т-10-15

28,2

Київ - Ревне - Рогозів

Т-10-16

37,9

Миронівка - Ольшаниця - Рокитне - Довгалівське - Плоске

Т-10-17

75,4

Бориспіль - Березань - Яготин - Жоравка
(на Теплівку)

Т-10-18

73,1

Фаневичі - Бородянка - Макарів - Бишів

Т-10-19

65,7

Сквира - Руде Село - /Біла Церква - Тетіїв - Липовець - Гуменне/

Т-10-20

27,2

Телешівка - Ольшаниця - Тараща - Ставище

Т-10-21

61,4

Миронівка - Богуслав - /Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка/

Т-10-22

36,1

Васильків - Глеваха

Т-10-23

2,8

Згурівка - Березань - /М-03/

Т-10-24

33,6

Перемога - Баришівка - Переяслав-Хмельницький

Т-10-25

56,7

Бровари - Требухів - Гора

Т-10-26

18,4

Київське півкільце

Т-10-27

13,3

Фастів - Дідівщина - Брусилів - Кочерів

Т-10-28

49,5

Кагарлик - Карапиші - Богуслав

Т-10-29

38,9

Рокитне - Стави

Т-10-30

20,5

Переяслав-Хмельницький - Добраничівка - /М-03/

Т-10-31

48,8

Переяслав-Хмельницький - станція Переяславська

Т-10-32

24,7

Узин - Василів - Германівка - Трипілля

Т-10-33

55

/М-01/ - с. Крехаїв з під'їздом до с. Літки

Т-10-34

28,1

/Р-02/ - станція Вільча - контрольно-пропускний пункт "Вільча - Олександрівка"

Т-10-35

17,9

Іванків - Городище

Т-10-37

3,2

Васильків - Княжичі - Лука - Гореничі - /М-06/

Т-10-38

37,3

Гостомельське шосе - просп. Маршала Рокосовського

Т-10-39

7,3

Кіровоград - Каніж - Новомиргород

Т-12-01

51,7

/М-12/ - заповідник "Хутір Надія" - /М-13/

Т-12-02

13,5

/М-22/ - Павлиш - Онуфріївка - Млинок - /Н-08/

Т-12-03

31,6

Долинська - Новошевченкове - /Н-23/

Т-12-04

19,3

Кіровоград - Нова Прага - Олександрія

Т-12-05

59,3

Новоархангельськ - Петроострів - Новомиргород

Т-12-06

83,3

/Н-01/ - станція Цибулеве (межа районів) - Високі Байраки - /М-12/

Т-12-07

38,3

Пушкове - Вільшанка - Добровеличківка

Т-12-08

51,6

Новомиргород - Олександрівка

Т-12-09

48,9

Устинівка - Долинська - Петрове - Жовті Води

Т-12-10

109,1

Знам'янка - Подорожнє

Т-12-11

51

Новомиргород - Велика Виска

Т-12-12

20,7

Новоархангельськ - Добровеличківка - Миколаївка

Т-12-14

81,7

Глинськ - Олександрія - Петрове - межа області

Т-12-15

88,6

Шишкине - Компаніївка - Устинівка

Т-12-16

73,1

Олександрівка - Бурякове - /Р-10/

Т-12-17

30,8

Новгородка - станція Шарівка - Нова Прага

Т-12-18

34,4

Тишківка - Вільшанка - Первомайськ

Т-12-19

47,4

/Знам'янка - Подорожнє/ - /М-04/

Т-12-20

4,4

Кіровоград - Рівне

Т-12-21

45

Новоукраїнка - Братське - з під'їздом до санаторію "Гусарське Урочище"

Т-12-22

56,2

Івангород - Розуміївка - Кримки

Т-12-23

23,5

Луганськ - Георгіївка з під'їздом до аеропорту "Луганськ"

Т-13-01

16,1

Контрольно-пропускний пункт "Танюшівка" - Старобільськ - Артемівськ

Т-13-02

162,1

Успенка - Антрацит

Т-13-03

32,8

Свердловськ - Бірюкове - /М-03/

Т-13-05

23,6

Сєвєродонецьк - Новоайдар

Т-13-06

37,1

Сватове - Новопсков - Мілове

Т-13-07

164,3

Старобільськ - Марківка

Т-13-08

54,3

Щастя - Широкий

Т-13-09

37,4

Лутугине - Краснодон

Т-13-10

41,2

Свердловськ - контрольно-пропускний пункт "Червонопартизанськ"

Т-13-11

10,8

Краснодон - Антрацит

Т-13-12

62,3

Троїцьке - Білокуракине - Старобільськ

Т-13-13

111,4

Контрольно-пропускний пункт "Просяне" - Біловодськ - Широкий

Т-13-14

93,8

Райгородка - Слов'яносербськ - Михайлівка

Т-13-15

56,2

Під'їзд до м. Первомайська

Т-13-16

12,7

Під'їзд до м. Кіровська

Т-13-17

14

Біле - Лутугине

Т-13-18

18,2

Перевальськ - Іванівка

Т-13-19

27,9

Георгіївка - Ровеньки - /М-03/

Т-13-20

48,9

Білолуцьк - контрольно-пропускний пункт "Новобіла"

Т-13-21

19

Контрольно-пропускний пункт "Смільниця" - Старий Самбір

Т-14-01

30

Східниця - Пісочна

Т-14-02

52,5

Грушів - Немирів

Т-14-03

12,4

Червоноград - Рава-Руська

Т-14-04

53,2

Угринів - Хоробрів

Т-14-08

8

Броди - Червоноград

Т-14-10

81,1

Північний обхід м. Львова

Т-14-14

5

Мостиська - Самбір - Борислав

Т-14-15

67,2

Львів - Пустомити - Мединичі

Т-14-16

46,9

Куровичі - Рогатин

Т-14-17

42,8

Нижанковичі - Самбір - Дрогобич - Стрий

Т-14-18

95,2

Миколаїв - Жидачів - Калуш

Т-14-19

64

Сколе - Славське

Т-14-24

24

Миколаїв - Городок - Жовква - Кам'янка-Бузька - Бібрка

Т-14-25

173,8

Об'їзд м. Стрия

Т-14-26

4,1

Миколаїв - Станіслав - Херсон

Т-15-01

62,5

Веселинове - Покровка - /Миколаїв - Берізки/

Т-15-02

70,1

Обхід м. Нової Одеси

Т-15-03

13,8

Первомайськ - Новоукраїнка

Т-15-04

58,8

Снігурівка - Антонівка - /Р-47/

Т-15-05

63

Миколаїв - Доманівка - Берізки

Т-15-06

174,9

Миколаїв - Парутине - Очаків

Т-15-07

66,6

Калинівка - Снігурівка - Березнегувате

Т-15-08

79,2

Баштанка - Березнегувате

Т-15-09

42,8

/Р-06/ - Арбузинка - Єланець - Нова Одеса

Т-15-10

116,6

Братське - Вознесенськ

Т-15-11

36,5

Казанка - Березнегувате

Т-15-12

61,2

Нечаяне - Очаків

Т-15-13

37,1

Під'їзд до смт Березанка

Т-15-14

4,3

Федорівка - Рибаківка - база відпочинку "Лугове"

Т-15-15

25,2

Коблеве - база відпочинку "Морська"

Т-15-16

9

Під'їзд до м. Снігурівки

Т-15-17

3,6

Велика Корениха - Кам'янка

Т-15-18

21

Очаків - база відпочинку "Чорноморка"

Т-15-19

6

/Федорівка - зона відпочинку "Лугове"/ - зона відпочинку "Рибаківка"

Т-15-20

1,5

Контрольно-пропускний пункт "Виноградівка" - Болград - /М-15/

Т-16-06

48,8

Ізмаїл - Кілія - Вилкове

Т-16-07

68,3

Болград - Червоноармійське - Арциз - Сарата

Т-16-08

99,9

/Одеса - Монаші/ - Приморське - Жовтий Яр - Татарбунари

Т-16-10

85,2

Контрольно-пропускний пункт "Олексіївка" - Кодима - Балта

Т-16-11

62,3

Контрольно-пропускний пункт "Федосіївка" - Котовськ - Ананьїв

Т-16-12

75

Миколаївка - Стрюкове - Шабельники - /М-05/

Т-16-13

56,9

Контрольно-пропускний пункт "Йосипівка" - Фрунзівка - Ширяєве - /М-05/

Т-16-14

61,5

Контрольно-пропускний пункт "Великоплоске" - Новопетрівка - Веселий Кут - Цебрикове - /М-05/

Т-16-15

51,8

Контрольно-пропускний пункт "Гребеники" - Червонознам'янка - Березівка

Т-16-16

106,7

/М-05/ - Іванівка - Петрівка - /Одеса - Вознесенськ - Новий Буг/

Т-16-17

61

/Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка - /М-16// - Роздільна - Єреміївка - /М-05/

Т-16-18

36,8

Біляївка - станція Вигода - Роздільна

Т-16-19

52

/М-15/ - Доброолександрівка - Великодолинське - /М-27/

Т-16-20

30,5

Саврань - Бакша - Заплази - Любашівка - /М-05/

Т-16-21

51,5

Кодима - Слобідка - Котовськ

Т-16-22

49,2

Ананьїв - Троїцьке - Березівка - Вікторівка

Т-16-23

106,1

Контрольно-пропускний пункт "Станіславка" - Чорна - /М-13/ - Новосамарка

Т-16-24

35,1

Контрольно-пропускний пункт "Кучурган" - Біляївка - Маяки - Овідіополь

Т-16-25

74,5

Контрольно-пропускний пункт "Серпневе" - Тарутине - Арциз - Татарбунари

Т-16-27

75,4

/М-15/ - Спаське - Вилкове

Т-16-28

44,7

Контрольно-пропускний пункт "Табаки" - Виноградівка - Котловина - Нагірне - Орлівка

Т-16-29

53,8

Струмок - Шевченкове - Кілія

Т-16-30

32,4

Болград - /М-15/

Т-16-31

33,5

Контрольно-пропускний пункт "Нові Трояни" - Червоноармійське - Василівка - Кам'янка

Т-16-32

56,6

Ананьїв - Байтали - Білине

Т-16-33

32,5

Велика Михайлівка - Великокомарівка - Великоплоске - Гребеники

Т-16-34

43,4

/Одеса - Новий Буг/ - Комінтернівське - /Обхід м. Одеси/

Т-16-35

36,4

Комінтернівське - Дмитрівка - Сичавка

Т-16-36

25,7

Котовськ - Долинське - Мар'янівка

Т-16-37

52,7

Контрольно-пропускний пункт "Станіславка" - Станіславка - Мурована

Т-16-38

20,2

Станція Чубівка - /М-13/ - станція Мардарівка

Т-16-39

19,7

Миколаївка - Андрієво-Іванівка - Настасіївка - /М-05/

Т-16-40

35,7

Овідіополь - Дальник - Санжейка - /Н-04/

Т-16-41

23,6

/М-15/ - контрольно-пропускний пункт "Долинське"

Т-16-42

8,6

Кордон Молдови - Фараонівка - Сарата - Дивізія

Т-16-43

71,7

Контрольно-пропускний пункт "Лісне" - контрольно-пропускний пункт "Малоярославець Перший"

Т-16-44

59,9

Контрольно-пропускний пункт "Лісне" - контрольно-пропускний пункт "Малоярославець Перший" - Виноградівка - Новоіванівка - /М-15/

Т-16-45

55,4

Фрунзівка - станція Мардарівка - Долинське - Шимкове

Т-16-46

50,4

/Т-16-04/ - Кароліно-Бугаз - Грибівка

Т-16-47

16,8

Гребінка - Кулажинці - /М-03/

Т-17-01

19,6

/Суми - Полтава/ - Краснокутськ - Богодухів

Т-17-02

48,7

/Н-08/ - Недогарки - Світловодськ

Т-17-03

8,2

Лохвиця - Гадяч - Охтирка - контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка"

Т-17-05

164,3

Гадяч - Опішня

Т-17-06

61

Мала Рублівка - Полтава

Т-17-07

43,1

Гребінка - /М-03/

Т-17-08

11,2

Оржиця - Хорол

Т-17-09

43

Пирятин - Гребінка

Т-17-10

12,5

/М-22/ - Соснівка - Кременчук - Комсомольськ

Т-17-11

15,8

/М-03/ - Машівка - Карлівка

Т-17-12

38,1

Об'їзна дорога м. Лохвиці

Т-17-13

3,9

Чорнухи - Лубни

Т-17-14

33,9

Миргород - Хорол

Т-17-15

29,1

Хорол - Семенівка - Кременчук

Т-17-16

79,4

Під'їзд до м. Глобиного

 

3,5

Разом

 

82,9

Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине

Т-17-17

43,8

Диканька - Решетилівка

Т-17-18

50,7

Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ

Т-17-19

34

/Р-42/ - Шишаки - Поділ

Т-17-20

41,7

Бугаївка - Глобине - Фрунзівка - Манжелія - Козельщина - /М-22/

Т-17-21

77,4

Гребінка - Оржиця

Т-17-22

33,1

Лохвиця - Вирішальне - Лубни

Т-17-23

59,8

Вирішальне - Залізняки - Комишня

Т-17-24

18,7

Гадяч - Миргород

Т-17-25

59,3

Рашівка - Савинці - Великі Сорочинці

Т-17-26

30

Велика Багачка - Великі Сорочинці - Зіньків

Т-17-27

76,1

Зіньків - /Т-17-05/

Т-17-28

14,3

Об'їзна дорога смт Котельва

Т-17-29

10,7

Велика Рублівка - Чутове

Т-17-30

36,1

/М-03/ - Максимівка - Карлівка

Т-17-31

25,8

Руновщина - Черкасівка - /М-03/

Т-17-32

16,1

Шишаки - Балясне

Т-17-33

25,7

Решетилівка - Нові Санжари - Нехвороща

Т-17-34

72,8

Кобеляки - Нехвороща - Машівка

Т-17-35

72

Фрунзівка - Д'яченки - Дмитрівка - Комсомольськ

Т-17-36

61,3

/М-03/ - Бочки - Новий Байрак - Петрівка

Т-17-37

15,2

Рівне - Здолбунів - Мізоч - Дубно

Т-18-01

47,2

/М-07/- Маюничі - Велика Осниця - Красноволя - Колки - /Р-14/- Копилля - Рожище - Торчин - Шклинь - /Н-17/

Т-18-02

122,8

Корець - Славута - Антоніни

Т-18-04

108

Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни

Т-18-06

182,8

Зарічне - Борове - станція Рафалівка - Полиці

Т-18-08

81,6

Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля

Т-18-09

95,2

Дубровиця - Любиковичі - Сарни

Т-18-10

25,1

Клесів - Михалин - Березне - /Р-05/

Т-18-11

59,5

Немовичі - Березне - Великі Межирічі - Федорівка

Т-18-12

89,8

Демидівка - Велика Городниця - на Олику

Т-18-13

58,5

Рокитне - /М-07/

Т-18-14

3,2

Дубно - Млинів - /Т-18-13/

Т-18-15

29,7

Східний під'їзд до м. Радивилова

Т-18-16

4,5

Бережниця - Степань - Деражне - Клевань - /М-06/

Т-18-17

139,3

Будки Кам'янські - Рокитне - Клесів - /М-07/

Т-18-18

101,4

Соснове - Маринин

Т-18-19

8,3

Кунин - Зелений Дуб

Т-18-20

26

Верба - Онишківці - Хотівка

Т-18-21

15,8

Онишківці - Стара Миколаївка

Т-18-22

13,9

Удрицьк - Жадень

Т-18-23

6,6

Дерманка - Корець - /М-06/

Т-18-24

31,1

Дермань Перша - Дермань Друга

Т-18-25

8,3

Степань - /Р-05/

Т-18-26

20,6

Костопіль - Яполоть

Т-18-27

22

Корчів'я - Іваничі - Берестовець

Т-18-28

9,6

Вежиця - Рокитне - Борове

Т-18-29

97,3

Рівне - Тайкури - Оженин

Т-18-30

24,7

/М-06/ - Бугрин - Оженин - Острог

Т-18-31

33,7

/Н-22/ - Ходоси - Кустин - /Р-05/

Т-18-32

16

Познань - /Т-18-29/

Т-18-33

7,8

Суми - Миропілля - Осоївка - /Суми - Краснопілля - Богодухів/

Т-19-01

58,5

Білопілля - Терни - Липова Долина - Гадяч

Т-19-04

101,6

Контрольно-пропускний пункт "Рижівка" - Білопілля - Жовтневе - Лебедин - Лантратівка

Т-19-06

122,1

Шостка - Кролевець

Т-19-07

35,1

Шостка - Зноб-Новгородське - Середина-Буда

Т-19-08

84

Суми - Лебедин

Т-19-09

41,1

Конотоп - Буринь - Чумакове

Т-19-10

43,7

Мутин - Путивль

Т-19-11

31

Шостка - Ямпіль

Т-19-12

20

Ромни - Липова Долина - Тростянець - Мезенівка

Т-19-13

149,8

Хмелів - Чернеча Слобода - Буринь

Т-19-14

46,8

Контрольно-пропускний пункт "Середина-Буда" - Ямпіль - Береза з під'їздом до м. Дружби

Т-19-15

69,2

Ромни - Бубни (на Талалаївку)

Т-19-16

23,6

/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - Контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка"/ - Зіньків

Т-19-17

1

Краснопілля - контрольно-пропускний пункт "Покровка"

Т-19-18

20,8

Буринь - Воскресенка - Суховерхівка - Терни

Т-19-19

20,7

Путивль - Линове - Нова Слобода з під'їздом до Сафроніївського монастиря

Т-19-20

21,7

Путивль - Шалигине - Заруцьке

Т-19-21

39,7

Путивль - Кардаші - Спадщанський ліс

Т-19-22

12

Тростянець - Ницаха - Солдатське - /Суми - Краснопілля - Богодухів/

Т-19-23

32,9

Середина-Буда - Стара Гута - Василівка з під'їздами до сіл Хлібороб, Винторівка

Т-19-24

26,3

Конотоп - Соснівка

Т-19-25

4

Штепівка - Катеринівка - Жовтневе - Михайлівська Цілина - Тимченки - Кушніри

Т-19-26

33,2

Чернеччина - Журавне

Т-19-27

12,2

/Суми - Полтава/ - Лутище - Куземин

Т-19-28

10,3

Охтирка - Бакирівка

Т-19-29

13,8

/Лохвиця - контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка"/ - Добрянське - Сидорова Яруга

Т-19-30

13,3

Велика Писарівка - Олександрівка -
/Лохвиця - контрольно-пропускний пункт "Велика Писарівка"/

Т-19-31

5,9

/Суми - Полтава/ - Зарічне

Т-19-32

3

Бучач - Чортків - Скала-Подільська

Т-20-01

73,3

Тернопіль - Скалат - Жванець

Т-20-02

175,1

Бережани - Підгайці - Монастирська

Т-20-04

47,6

Підволочиськ - Волочиськ

Т-20-05

0,2

Городище - Зарваниця - Бучач

Т-20-06

55,9

Бережани - Нараїв - Брюховичі

Т-20-07

17,9

Шумськ - Великі Дедеркали - /Р-32/

Т-20-08

16,3

Вишневець - Ланівці

Т-20-09

24,6

Збараж - Підволочиськ

Т-20-10

40,1

Копичинці - Гусятин

Т-20-11

18,8

Ланівці - Лисогірка - Теофіполь

Т-20-12

26,3

Почаїв - Зборів

Т-20-13

57,1

Борщів - Заліщики

Т-20-15

36

Бучач - Товсте

Т-20-16

37,9

Гримайлів - Яблунів

Т-20-17

24

Зборів - Козова

Т-20-18

26,7

/М-12/ (Кам'янка) - Скалат

Т-20-19

14,5

/М-19/ (Мишковичі) - Дружба

Т-20-20

10,8

/М-18/ - Мерефа - Зміїв

Т-21-01

20,2

Харків - Золочів - контрольно-пропускний пункт "Олександрівка"

Т-21-03

54

Харків - Вовчанськ - контрольно-пропускний пункт "Чугунівка"

Т-21-04

116,6

/М-03/ - Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ

Т-21-06

55

Вовчанськ - контрольно-пропускний пункт "Плетенівка"

Т-21-08

8,7

Шевченкове - Балаклія - Первомайський - Кегичівка

Т-21-10

138,1

Чугуїв - Печеніги - Великий Бурлук

Т-21-11

64,4

Пересічне - Березівське - /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води"

Т-21-12

6,9

Золочів - Максимівка

Т-21-13

32

Приколотне - Великий Бурлук - Дворічна

Т-21-14

47,7

Гусарівка - Грушеваха

Т-21-15

34,1

/М-03/- Коломак - Шелестове - Колонтаїв

Т-21-16

40,3

Дергачі - Козача Лопань - /М-20/

Т-21-17

33,6

Кегичівка - Сахновщина

Т-21-18

25,1

Наталине (Красноград) - Зачепилівка - Перещепине

Т-21-19

50,6

Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка - Старовірівка - /М-18/

Т-21-20

97,5

Лозова - Близнюки - Барвінкове - Велика Камишуваха

Т-21-21

82,3

Ізюм - Барвінкове

Т-21-22

29,6

Нова Каховка - Армянськ

Т-22-02

73,7

/Т-04-03/ - Високопілля - Велика Олександрівка - Берислав

Т-22-07

127,2

/Т-08-04/ - Верхній Рогачик - Нижні Сірогози

Т-22-08

65,6

Велика Лепетиха - Іванівка - Генічеськ

Т-22-09

136,1

Нова Каховка - /М-17/

Т-22-10

48,2

/М-17/ - Скадовськ

Т-22-13

31,5

Під'їзд до м. Каховки

Т-22-14

3,8

Під'їзд до аеропорту "Херсон"

Т-22-15

3

Гола Пристань - Залізний Порт

Т-22-16

50,8

Білогір'я - /Острог - Кременець - Почаїв - Радивилів/

Т-23-01

26,4

Чернелівка - Городок - Смотрич

Т-23-02

94,1

Дунаївці - Грушка

Т-23-03

32,5

Хмельницький - Віньківці - Ялтушків

Т-23-05

71,6

Шепетівка - Старокостянтинів

Т-23-06

47,7

Гуків - Дунаївці - Могилів-Подільський

Т-23-08

162,1

Шепетівка - Чуднів - Бердичів

Т-23-09

111,5

Голосків - Деражня - Лука Барська

Т-23-10

48,7

Хмельницький - Волочиськ

Т-23-11

59,5

Гусятин - Городок

Т-23-12

30,8

Кам'янка - Шепетівка

Т-23-13

46,7

Теофіполь - Красилів - /Житомир - Чернівці/

Т-23-14

63,7

Солобківці - Нова Ушиця

Т-23-15

53,9

Маниківці - Деражня

Т-23-16

17,4

Кам'янець-Подільський - Стара Ушиця

Т-23-17

45,6

Старий Остропіль - Вовковинці

Т-23-18

83,5

Стара Синява - Меджибіж - /Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка/

Т-23-19

28,9

Під'їзд до м. Волочиська

Т-23-20

16,3

Ярмолинці - Кам'янець-Подільський

Т-23-21

55,1

Під'їзд до аеропорту "Хмельницький"

Т-23-22

0,9

Старокостянтинів - Антоніни

Т-23-24

24,6

Кам'янець-Подільський - Устя

Т-23-25

10,4

Старокостянтинів - Шрубків

Т-23-26

36,4

Городище - Шпола - Новоукраїнка - Бобринець - Устинівка

Т-24-01

205,2

Суботів - Медведівка - Кам'янка

Т-24-02

43,8

Орадівка - Христинівка - Жашків - Корсунь-Шевченківський - Мошни

Т-24-03

178,1

Канів - Ліпляве - Прохорівка - Домантове - /Н-08/

Т-24-04

44,4

Жашків - Буки - Озірна

Т-24-05

65

/М-05/ - Маньківка - Іваньки - Буки

Т-24-06

27,2

/Н-01/ - Кам'янка

Т-24-07

2,3

Шевченкове - Городище - /Н-16/

Т-24-08

59,2

/М-03/ - Драбів - Золотоноша

Т-24-09

61,5

/М-03/ - Драбів - Золотоноша/ - Свічківка - Гребінка

Т-24-10

28,2

Звенигородка - Катеринопіль - Тальне - Маньківка

Т-24-11

59,7

Софіївка - Драбів

Т-24-12

34,7

Катеринопіль - Вікнине - Шпола

Т-24-13

31,4

Сміла - Ташлик - Капітанівка - Новомиргород

Т-24-14

52,5

Тальне - Кам'янече - Нерубайка - Голованівськ - Ульяновка

Т-24-15

97,2

/М-12/ - Сушківка - Вільшана-Слобідка - Рогова - Перегонівка

Т-24-16

29,8

/Н-08/ - Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни

Т-24-17

71,3

/Н-16/ - Сміла - /Н-01/

Т-24-18

2,1

Звенигородка - Ватутіне

Т-24-19

8,3

/М-01/ - Олишівка - Куликівка

Т-25-01

37

Вільне - Кролевець

Т-25-03

25,3

Чернігів - Любеч - Славутич

Т-25-06

71,8

/М-01/ - Добрянка

Т-25-07

13,3

Ріпки - Городня - Щорс - Корюківка - Семенівка

Т-25-12

147,5

Козелець - Козари - Носівка

Т-25-13

38

Ніжин - Бахмач - Дмитрівка

Т-25-14

100,6

/Р-68/ - Дмитрівка - Харкове

Т-25-15

53,7

Сосниця - Короп - /М-02/

Т-25-16

71

Короп - Нехаївка - Шабалинів

Т-25-17

28

Контрольно-пропускний пункт "Хрінівка" - Щорс - Березна

Т-25-18

61,7

Холми - Авдіївка - Оболоння

Т-25-19

36,9

Сосниця - Шаповалівка - /М-02/

Т-25-21

34,7

Борзна - Стрільники - Бахмач

Т-25-23

26,3

Борзна - Ічня - Прилуки

Т-25-24

69,5

/М-02/ - Носівка

Т-25-25

22,7

Ніжин - Бобровиця - Нова Басань

Т-25-26

71,9

Бобровиця - Новий Биків - Ічня

Т-25-27

82,4

Козелець - Бобровиця

Т-25-28

33,4

Прилуки - Варва - Срібне - Обухове

Т-25-30

75,5

/М-02/ - Бахмач

Т-25-31

12,4

Корюківка - Матвіївка - Сосниця

Т-25-32

35,7

Семенівка - Архипівка - Костобобрів - Чайкине - /Р-12/

Т-25-33

52,9

Корюківка - Синявка - Блистова - Мена

Т-25-34

84,5

Козелець - Карпилівка - Сорокошичі

Т-25-35

59

Корюківка - Сахутівка - Мена

Т-25-36

25,6

Ріпки - Любеч

Т-25-37

32,3

/Р-67/ - Макіївка - Журавка

Т-25-38

13,3

/Р-12/ - Покошичі - Мезин - Курилівка

Т-25-39

21,2

Прилуки - Сергіївка - Горбачівка - Яготин

Т-25-40

61,1

Новий Биків - Згурівка - Яготин

Т-25-41

47,4

Мена - Макошине

Т-25-42

10,4

Мена - Остреч

Т-25-43

2,2

Березне - Миколаївка

Т-25-44

14,7

Ічня - Буди

Т-25-45

14,3

Варва - Гнідинці

Т-25-46

6,5

/М-01/ - Ладинка

Т-25-47

8

Щорс - Єліне

Т-25-48

22,5

Козелець - Данівка

Т-25-49

7

/Р-12/ - Орлівка

Т-25-50

9

/М-02/ - Заньки

Т-25-51

6

Борзна - Комарівка - /М-02/

Т-25-52

25,1

Надинівка - Красилівка

Т-25-53

10,9

/М-01/ - Олешня

Т-25-54

8

/Р-12/ - Уляновка

Т-25-55

2,6

/Н-07/ - Густиня

Т-25-56

4,6

Корюківка - Наумівка - Перелюб - Погорільці - Семенівка

Т-25-57

67,3

Корюківка - Гуринівка - Бреч

Т-25-58

9,4

/М-02/ - Лісове

Т-25-59

1,2

Придеснянське - Вишеньки

Т-25-60

5,1

Ріпки - Задеріївка - Радуль

Т-25-61

35

Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт "Руська"

Т-26-01

110,6

Чернівці - Заставна - /М-19/

Т-26-02

26,8

Чернівці - Недобоївці - Хотин

Т-26-03

36,6

Чернівці - Герца - контрольно-пропускний пункт "Дяківці" з під'їздом до урочища "Аурела"

Т-26-04

34,2

Чернівці - Глибока

Т-26-05

19,6

Новоселиця - Маршинці - Герца - Глибока

Т-26-06

44,3

Кіцмань - Сторожинець - Глибока - Опришени з під'їздом до станції Вадул Сірет

Т-26-07

73

Сторожинець - контрольно-пропускний пункт "Красноїльськ"

Т-26-08

27,6

Вижниця - Берегомет - Шепіт - контрольно-пропускний пункт "Руська"

Т-26-09

44,4

Хотин - Мамалига - контрольно-пропускний пункт "Мамалига" з під'їздом до /Н-03/

Т-26-10

34,3

Новоселиця - /Н-03/ (на Хотин)

Т-26-12

5,4

Кельменці - Путрине - контрольно-пропускний пункт "Зелена"

Т-26-13

8,2

Валя Кузьмина - /М-19/

Т-26-14

12,3

Заліщики - Звенячин - Городенка з під'їздом до станції Стефанешти

Т-26-15

13,3

/М-19/ - Репужинці

Т-26-16

8,8

Кельменці - Вороновиця (на Кам'янець-Подільський)

Т-26-17

18,9

Кіцмань - Киселів - Степанівка (на Городенку)

Т-26-18

23,5

Кіцмань - Ошихліби - Неполоківці - Берегомет (на Снятин)

Т-26-19

17,5

Брусниця - Нижні Станівці - /Р-62/

Т-26-20

20,1

Строїнці (на Новоселицю) - Перебиківці

Т-26-21

44,8

Глибока - Черепківці - Старий Вовчинець - Біла Криниця з під'їздом до контрольно-пропускного пункту "Біла Криниця"

Т-26-22

13,3

/Р-63/ - Білоусівка - Михалкове - Непортове з під'їздом до с. Галиця

Т-26-23

16,5

Петричанка - Банилів-Підгірний - Лукавці - /Р-62/ з під'їздом до смт Глибока та курортної зони "Мигове"

Т-26-24

65

Красноїльськ - /Сторожинець - контрольно-пропускний пункт "Красноїльськ"/

Т-26-25

4,3

Вижниця - Виженка

Т-26-26

6

/Н-10/ (Негринці) - Щербинці - Ставчани - /Н-03/

Т-26-27

29

Вікно (на Заставну) - Баламутівка - Блищадь (на Хотин)

Т-26-28

14,1

Юрківці (на Чернівці) - Брідок

Т-26-29

14,3

/М-19/ - Чуньків - Кулівці - Репужниці

Т-26-30

14,1

Кельменці - Зелена - контрольно-пропускний пункт "Подвір'ївка"

Т-26-31

9,4

Путила - Селятин - контрольно-пропускний пункт "Шепіт"

Т-26-32

10,1

/Р-63/ - станція Васкауци - Шишківці - контрольно-пропускний пункт "Вашківці"

Т-26-33

10,6

Новодністровськ - Ожеве - Василівка - Розкопниці - Сокиряни

Т-26-34

18,2

Орлівка - Бахчисарай

Т-27-01

21,4

/Севастополь - порт "Камишова бухта"/ - мис Фіолент

Т-27-02

11

Гончарне - Ялта

Т-27-03

44,9

/Севастополь - порт "Камишова Бухта"/ - бухта Козача

Т-27-04

6,7

Під'їзд до с. Ласпі

Т-27-05

2,1

Любимівка - Фруктове

Т-27-07

3,9

Штурмове - Хмельницьке

Т-27-08

5,5

Під'їзд до с. Кача

Т-27-09

26,6

Штурмове - Сахарна Головка

Т-27-10

2,8

Орлине - Родникове - Колхозне

Т-27-11

8,7

Родникове - Передове

Т-27-12

6,1

Орлине - Тилове

Т-27-13

4,7

Під'їзд до станції Любимівка

Т-27-14

4,2

Під'їзд до станції Максимова дача

Т-27-15

1,7

П'ятий кілометр Балаклавського шосе - мис Фіолент

Т-27-16

3,9

Під'їзд до станції Мекензеві гори

Т-27-17

7,9

Загальна протяжність територіальних автомобільних доріг

 

28280,4

Загальна протяжність автомобільних доріг державного значення

 

51734,1

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 червня 2006 р. N 865 "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 26, ст. 1886).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2007 р. N 632 "Про внесення змін до переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" (Офіційний вісник України, 2007 р., N 30, ст. 1200).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 червня 2008 р. N 544 "Про внесення змін до переліку автомобільних доріг загального користування державного значення" (Офіційний вісник України, 2008 р., N 43, ст. 1423).

____________

Опрос