Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для обеспечения жильем воинов-интернационалистов

КМ Украины
Постановление КМ от 28.03.2012 № 253
действует с 06.04.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 березня 2012 р. N 253

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 р. N 223 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 18, ст. 760, N 75, ст. 2802), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів

1. У пункті 2:

1) абзац другий викласти у такій редакції:

"Державна служба з питань інвалідів та ветеранів на підставі пропозицій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій формує списки осіб, яким надаватиметься житло, та розподіляє бюджетні кошти за погодженням з головним розпорядником бюджетних коштів з урахуванням кількості осіб, які перебувають на квартирному обліку.";

2) в абзаці третьому слово "квартир" замінити словом "житла", а слова і цифри "які взяті на квартирний облік за місцем реєстрації до 1 січня 2011 р. та перебувають на ньому" замінити словами і цифрою "які станом на 1 січня року, в якому здійснюється використання зазначених коштів, перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації".

2. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Розподіл та надання житла воїнам-інтернаціоналістам здійснюються відповідно до законодавства.

Житло надається виходячи з норми не більш як 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю.

Загальна площа житла, яке надається одинокій особі і складається з однієї кімнати (однокімнатної квартири), не може перевищувати 50 кв. метрів.".

3. У пункті 4 слово "квартир" замінити словом "житла".

4. Пункт 6 викласти в такій редакції:

"6. Вартість житла визначається за результатами процедури закупівлі, повинна бути найнижчою серед тих, що запропоновані учасниками конкурсних торгів, і не перевищувати граничну вартість 1 кв. метра загальної площі житла, визначену в додатку до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни I групи, які протягом тривалого строку перебувають у черзі на отримання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. N 437 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 30, ст. 1312).

При цьому перевищення нормативу загальної площі та/або граничної вартості 1 кв. метра загальної площі житла допускається в разі, коли оплата різниці вартості житла здійснюється за рахунок коштів громадян, яким надається таке житло, та інших джерел.

У зазначеному випадку різниця вартості житла вноситься на рахунок відповідної міської, сільської або селищної ради чи їх виконавчого комітету, Київської або Севастопольської міської держадміністрації, який призначений для зарахування до спеціального фонду місцевого бюджету власних надходжень.".

5. В абзаці другому пункту 7 слова "Державної казначейської служби" замінити словом "Казначейства", а слова "порядку, встановленому Державною казначейською службою" - словами "встановленому законодавством порядку".

____________

Опрос