Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Украины от 19 января 2011 г. N 52 и от 7 сентября 2011 г. N 972

КМ Украины
Постановление КМ от 29.02.2012 № 235
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 235

Київ

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. N 52 і від 7 вересня 2011 р. N 972

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 липня 2015 року N 470)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. N 52 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 6, ст. 286, N 20, ст. 822, N 35, ст. 1436, N 87, ст. 3167) і від 7 вересня 2011 р. N 972 "Деякі питання розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 71, ст. 2688, N 94, ст. 3432) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. N 52 і від 7 вересня 2011 р. N 972

1. Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. N 52, викласти у такій редакції:

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Укравтодор, а відповідальними виконавцями бюджетної програми - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські, районні держадміністрації та органи місцевого самоврядування, для бюджетів яких у державному бюджеті визначений обсяг субвенції. Замовників робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідного регіону (далі - замовники робіт) визначають Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації з урахуванням відповідних пропозицій райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.

3. Субвенція спрямовується адміністративно-територіальним одиницям в обсягах, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації з урахуванням пропозицій райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування забезпечують прийняття рішення щодо затвердження узагальненого переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідного регіону в межах обсягів субвенції, установлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, та подання до 15 березня Укравтодору копії такого рішення разом з узагальненим переліком.

Частка видатків на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у загальному обсязі субвенції відповідної адміністративно-територіальної одиниці повинна відповідати частці видатків розвитку у загальному обсязі субвенції всіх адміністративно-територіальних одиниць в цілому.

У разі потреби до зазначених переліків можуть бути внесені відповідні зміни.

4. Субвенція спрямовується у першочерговому порядку на об'єкти, що:

1) безпосередньо задіяні до підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу;

2) мають ступінь будівельної готовності більш як 70 відсотків, потребують завершення розпочатих у минулих роках робіт та будуть введені в експлуатацію у поточному році;

3) мають визначальне соціально-економічне значення для забезпечення функціонування транспорту в населених пунктах;

4) мають затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію.

Крім того, субвенція може спрямовуватися на об'єкти, роботи за якими виконані у минулому році.

5. Роботи з будівництва та реконструкції вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції виконуються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

Під час планування зазначених робіт обов'язково враховується потреба у виконанні робіт з пониження бортового каменю на вулиці, дорозі (краю проїзної частини, укріпленої смуги узбіччя) в місцях перетину пішохідних шляхів (тротуарів), в місцях для проїзду автотранспортних засобів, установлення бортового каменю на зупинках на рівні підлоги транспортних засобів загального користування, облаштування пішохідних переходів (підземних, наземних і надземних) з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних, та встановлення звукових сигналів на світлофорах.

6. Визначення виконавців робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах і укладення з ними відповідних договорів здійснюються замовниками робіт з урахуванням вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

7. Перерахування субвенції здійснюється відповідно до статті 1031 Бюджетного кодексу України, Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Органи Казначейства перераховують субвенцію на рахунки, відкриті замовниками робіт у зазначених органах, для здійснення передбачених у відповідних бюджетах видатків на підставі розподілів виділених бюджетних асигнувань, які подаються відповідними розпорядниками коштів місцевих бюджетів протягом наступного робочого дня після отримання виписки про виділення бюджетних асигнувань.

10. Органи Казначейства здійснюють видатки за рахунок субвенції на підставі платіжних доручень замовників робіт і документів про цільове спрямування субвенції (рахунків, рахунків-фактур, накладних, зокрема товарно-транспортних, трудових договорів, договорів про виконання робіт, актів про виконані роботи, звітів про результати здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти тощо) в установленому законодавством порядку.

11. Райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування подають щомісяця до 5 числа Раді міністрів Автономної Республіки Крим і облдержадміністраціям звіти про використання субвенції і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у розрізі об'єктів за формою, затвердженою Укравтодором.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації подають щомісяця до 10 числа Укравтодору і Мінфіну узагальнені звіти про використання субвенції і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у розрізі об'єктів за формою, затвердженою Укравтодором.

Укравтодор опрацьовує зазначені звіти та подає щокварталу до 25 числа наступного місяця Мінфіну, Мінекономрозвитку і Кабінетові Міністрів України узагальнену інформацію у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.

12. Казначейство інформує щомісяця до 16 числа Укравтодор і Мінфін про обсяги перерахування субвенції у розрізі адміністративно-територіальних одиниць та об'єктів.

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.".

2. У пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. N 972:

в абзаці другому слова ", обласним бюджетом" виключити;

доповнити пункт після абзацу другого новим абзацом такого змісту:

"розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, передбаченого обласному бюджету, між об'єктами здійснюється відповідно до програми соціально-економічного розвитку області та параметрів, визначених статтею 1031 Бюджетного кодексу України;".

У зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим;

абзац четвертий викласти у такій редакції:

"перерахування зазначеної у цій постанові субвенції здійснюється відповідно до статті 1031 Бюджетного кодексу України, Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.".

____________

Опрос