Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по селекции в рыбном хозяйстве и воспроизводству водных биоресурсов во внутренних водоемах и Азово-Черноморском бассейне

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 29.02.2012 № 206
редакция действует с 20.05.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 206

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
від 11 травня 2017 року N 317

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо селекції у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики, відповідальним виконавцем бюджетної програми - Держрибагентство.

3. Метою бюджетної програми є нарощення обсягів виробництва рибної продукції.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на виконання бюджетної програми за напрямами:

відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні;

селекція в рибному господарстві.

41. Розподіл бюджетних коштів за напрямами здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

(Порядок доповнено пунктом 41 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 р. N 317)

5. Спрямування бюджетних коштів здійснюється згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 р. N 337 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 16, ст. 619), та Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення селекції у рибному господарстві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 р. N 352 (Офіційний вісник України, 2007 р., N 16, ст. 624).

6. Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законом порядку.

8. Операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого в установленому законодавством порядку.

(пункт 8 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 р. N 317)

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос