Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для создания и программно-технического обеспечения системы информационно-аналитической поддержки, информационно-методического обеспечения и изготовления бланков удостоверений и нагрудных знаков для системы социальной защиты

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Перечень от 29.02.2012 № 154
редакция действует с 30.08.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 лютого 2012 р. N 154

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і програмно-технічного забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичного забезпечення та виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для системи соціального захисту

(назва у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 13.03.2013 р. N 150)

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 13 березня 2013 року N 150
,
від 4 червня 2015 року N 380
,
від 26 квітня 2017 року N 295
,
від 28 лютого 2018 року N 119
,
від 27 лютого 2019 року N 147
,
від 21 серпня 2019 року N 823

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і програмно-технічного забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичного забезпечення та виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для системи соціального захисту, що додається.

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 13.03.2013 р. N 150)

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і програмно-технічного забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичного забезпечення та виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для системи соціального захисту

(назва Порядку у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 р. N 150)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики за бюджетною програмою "Створення і програмно-технічне забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичне забезпечення та виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для системи соціального захисту" (далі - бюджетні кошти).

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 р. N 150)

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем зазначеної у пункті 1 цього Порядку бюджетної програми є Мінсоцполітики.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня в частині закупівлі обладнання є Міністерство соціальної політики Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад.

(пункт 2 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 р. N 380)

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня в частині закупівлі бланків посвідчень інспектора праці є Держпраці.

(пункт 2 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. N 295)

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня в частині закупівлі бланків посвідчень інспектора праці є Держпраці.

(пункт 2 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. N 823)

3. Бюджетні кошти спрямовуються на створення і програмно-технічне забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичне забезпечення, виготовлення бланків посвідчень для батьків та дитини з багатодітної сім'ї, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт, громадян, які постраждали від радіоактивного опромінення внаслідок будь-якої аварії, порушення правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною, порушення правил зберігання і захоронення радіоактивних речовин, що сталося не з вини потерпілих, жертв нацистських переслідувань, інспектора праці та відповідних нагрудних знаків і посвідчень до них, а також бланків листів талонів на право одержання ветеранами війни та постраждалими учасниками Революції Гідності проїзних документів (квитків) безоплатно і з 50-відсотковою знижкою їх вартості (далі - бланки посвідчень і нагрудні знаки).

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 р. N 150,
від 04.06.2015 р. N 380,
від 26.04.2017 р. N 295,
у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 28.02.2018 р. N 119
,
із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 р. N 147)

Закупівля бланків посвідчень інспектора праці здійснюється Держпраці для видачі посадовим особам виконавчих органів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад, уповноваженим на здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

(пункт 3 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. N 823)

4. Видатки, пов'язані з виготовленням бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту, здійснюються в межах бюджетних призначень відповідно до плану виконання робіт з їх виготовлення, затвердженого Мінсоцполітики.

Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

(абзац другий пункту 4 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 р. N 380)

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Оплата бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту здійснюється на підставі платіжних доручень, видаткових накладних та актів про виготовлення товарів (надання послуг) згідно з договорами про закупівлю.

7. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у справах сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:

узагальнюють щокварталу до 10 числа наступного місяця інформацію, що надійшла від структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад, підготовлену з урахуванням даних єдиного обліку багатодітних сімей та відомостей про залишки невикористаних бланків посвідчень на початок року, і подають Мінсоцполітики затверджені їх керівниками заявки про обсяг потреби у бланках посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї за формою, затвердженою Міністерством, в установленому законодавством порядку;

здійснюють у десятиденний строк після отримання зазначених бланків їх розподіл між структурними підрозділами у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій і виконавчих органів міських рад.

8. Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад подають щокварталу інформацію про обсяг потреби у бланках посвідчень осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт, громадян, які постраждали від радіоактивного опромінення внаслідок будь-якої аварії, порушення правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною, порушення правил зберігання і захоронення радіоактивних речовин, що сталося не з вини потерпілих, жертв нацистських переслідувань та нагрудних знаках і посвідченнях до них для системи соціального захисту Міністерству соціальної політики Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, які щокварталу до 10 числа наступного місяця подають Мінсоцполітики зазначену інформацію за формою, затвердженою Мінсоцполітики, з урахуванням наявної кількості таких бланків і знаків на початок року.

(пункт 8 у редакції постанов Кабінету
 Міністрів України від 13.03.2013 р. N 150
,
від 27.02.2019 р. N 147)

81. Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції подає щокварталу до 10 числа наступного місяця Мінсоцполітики інформацію про обсяг потреби у бланках посвідчень учасника бойових дій і відповідних нагрудних знаків за формою, затвердженою зазначеним Міністерством.

Мінсоцполітики здійснює передачу посвідчень учасника бойових дій і відповідних нагрудних знаків до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з метою подальшої їх видачі.

(Порядок доповнено пунктом 81 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 р. N 380)

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 46, ст. 1503).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 р. N 1083 "Про внесення зміни до пункту 2 Порядку використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім'ї" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 92, ст. 3259).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. N 128 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків для системи соціального захисту" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 14, ст. 566).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. N 172 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2010 р. N 474" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 16, ст. 660).

____________

Опрос