Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении уставного капитала Национальной акционерной компании "Нафтогаз України"

КМ Украины
Постановление КМ от 22.02.2012 № 139
редакция действует с 06.03.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. N 139

Київ

Про збільшення статутного капіталу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 березня 2012 року N 170

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 6000000 тис. гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100 відсотків акцій у власності держави.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", випущених згідно з пунктом 1 цієї постанови, і забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з виконанням цієї постанови.

Взяти до відома, що придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики, випущені згідно з цією постановою.

3. Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 6000000 тис. гривень із строком обігу до 3 років та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 9,95 відсотка річних і внести їх від імені держави в оплату додаткових акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

(абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2012 р. N 170)

Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до Статуту Компанії.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос