Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для изготовления выпускных документов об образовании

КМ Украины
Постановление КМ от 25.01.2012 № 138
действует с 01.03.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 січня 2012 р. N 138

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2011 р. N 309 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 24, ст. 974), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту

1. Пункти 1 і 2 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МОНмолодьспорту за програмою "Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів" (далі - бюджетні кошти) для виготовлення випускних документів про освіту.

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОНмолодьспорт. Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Інфоресурс".

Залучення одержувача бюджетних коштів до виконання бюджетної програми здійснюється в установленому законодавством порядку.".

2. Абзац перший пункту 3 викласти в такій редакції:

"3. Бюджетні кошти спрямовуються на виготовлення свідоцтв про базову загальну середню освіту, атестатів про повну загальну середню освіту та бланків додатків до свідоцтва про базову загальну середню освіту та додатків до атестата про повну загальну середню освіту, свідоцтв про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи (для дітей, що мають вади у фізичному чи розумовому розвитку), бланків похвальних листів "За високі досягнення у навчанні" та похвальних грамот "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів", золотих медалей "За високі досягнення у навчанні", срібних медалей "За досягнення у навчанні" для осіб, які навчалися за кошти державного та місцевих бюджетів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.".

3. Пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов'язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".

4. У пункті б слова "Міністерству освіти і науки, молоді та спорту" замінити словом "МОНмолодьспорту".

____________

Опрос