Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2012 году субвенции из государственного бюджета городскому бюджету г. Бровары на строительство троллейбусной линии Бровары - Киев

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 22.02.2012 № 136
действует с 05.03.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. N 136

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Бровари на будівництво тролейбусної лінії Бровари - Київ

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Бровари на будівництво тролейбусної лінії Бровари - Київ, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Бровари на будівництво тролейбусної лінії Бровари - Київ

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Бровари на будівництво тролейбусної лінії Бровари - Київ" (далі - субвенція).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на впровадження проекту будівництва тролейбусної лінії Бровари - Київ, який передбачає виконання проектних та будівельних робіт.

3. Головним розпорядником субвенції є Мінрегіон, відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми - виконавчий комітет Броварської міської ради.

4. Субвенція надається в обсязі, передбаченому в додатку N 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік".

5. Виконавчий комітет Броварської міської ради формує за встановленою Мінрегіоном формою перелік об'єктів і заходів, фінансування яких передбачається здійснювати за рахунок субвенції, та подає його для затвердження Мінрегіону.

6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Мінфіну від 30 вересня 2011 р. N 1223.

7. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється в установленому законом порядку.

10. Виконавчий комітет Броварської міської ради подає Мінрегіону щомісяця до 10 числа інформацію про використання субвенції в розрізі об'єктів і заходів.

11. Мінрегіон інформує до 25 січня 2013 р. Мінфін про використання субвенції.

12. Казначейство інформує Мінрегіон і Мінфін щомісяця до 15 числа про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі об'єктів і заходів.

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос