Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2012 году субвенции из государственного бюджета бюджету г. Днепропетровска на продолжение строительства автомобильной дороги в г. Днепропетровске на участке от ул. Кайдакский путь до автомобильной дороги Киев - Луганск - Изварино

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 22.02.2012 № 135
действует с 02.03.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2012 р. N 135

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету бюджету м. Дніпропетровська на продовження будівництва автомобільної дороги в м. Дніпропетровську на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ - Луганськ - Ізварине

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році субвенції з державного бюджету бюджету м. Дніпропетровська на продовження будівництва автомобільної дороги в м. Дніпропетровську на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ - Луганськ - Ізварине, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році субвенції з державного бюджету бюджету м. Дніпропетровська на продовження будівництва автомобільної дороги в м. Дніпропетровську на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ - Луганськ - Ізварине

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2012 році субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Дніпропетровська на продовження будівництва автомобільної дороги в м. Дніпропетровську на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ - Луганськ - Ізварине (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінфін, а відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми - Дніпропетровська міська рада.

3. Субвенція надається в обсязі, передбаченому в додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік".

4. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. N 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 96, ст. 3399), і Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Мінфіну від 30 вересня 2011 р. N 1223.

5. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2006 р. N 1404 "Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2006 р., N 41, ст. 2752).

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

8. Дніпропетровська міська рада подає щомісяця до 10 числа Мінфіну інформацію про використання субвенції.

9. Казначейство інформує щомісяця до 15 числа Мінфін про обсяги перерахування субвенції та касові видатки.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос