Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка хранения документов и использования сведений, указанных в декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера, и сведений относительно открытия валютного счета в учреждении банка-нерезидента

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 11.01.2012 № 16
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 січня 2012 р. N 16

Київ

Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 19 вересня 2012 року N 868
,
 від 4 вересня 2013 року N 706

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 14 травня 2015 року N 301)

Відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента

1. Цей Порядок визначає механізм зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру (далі - декларація) осіб, зазначених у пункті 1 та підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", та відомостей щодо відкриття такими особами валютного рахунка в установі банку-нерезидента (далі - валютний рахунок).

2. Декларації зберігаються у кадрових підрозділах відповідних органів державної влади або органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права в особових справах осіб, зазначених у пункті 1 цього Порядку.

Декларації, подані особами у разі призначення або обрання їх на посади, зазначені в пункті 1 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", зберігаються у кадрових підрозділах відповідних органів державної влади або органів місцевого самоврядування разом з іншими документами щодо проведення спеціальної перевірки стосовно таких осіб.

3. Відомості, зазначені в декларації, оформленій за формою і в порядку, що встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", не належать до інформації з обмеженим доступом, крім відомостей, передбачених абзацом другим частини другої статті 12 зазначеного Закону.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 19.09.2012 р. N 868
,
 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 04.09.2013 р. N 706)

4. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, відповідні юридичні особи публічного права ведуть облік запитів щодо надання відомостей, зазначених у деклараціях, із зазначенням одержувача відомостей, реквізитів та змісту запиту, структурного підрозділу, що відповідає за надання відомостей, та відмітки про їх надання.

5. Особи, зазначені в пункті 1 цього Порядку, а також члени їх сімей повідомляють органам доходів і зборів про відкриття валютного рахунка за формою, встановленою Міндоходів.

(пункт 5 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 04.09.2013 р. N 706)

6. Відомості про відкриття валютного рахунка зберігаються в органах доходів і зборів, до яких вони подані, та використовуються під час проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, та в інших випадках, установлених законом. Такі відомості можуть бути надані з дотриманням установлених законом вимог спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції, органам, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, судам у разі надходження відповідного запиту.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 19.09.2012 р. N 868,
 від 04.09.2013 р. N 706)

7. Міндоходів веде:

(абзац перший пункту 7 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 р. N 706)

електронний реєстр повідомлень про відкриття валютних рахунків;

облік запитів щодо відкриття валютного рахунка в порядку, встановленому Мінфіном.

____________

Опрос