Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для предоставления государственной поддержки с целью реализации национальных проектов на условиях софинансирования

КМ Украины
Постановление КМ от 21.12.2011 № 1414
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2011 р. N 1414

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 31 жовтня 2012 року N 1015)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. N 847 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 61, ст. 2433), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів на умовах співфінансування

1. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Бюджетні кошти спрямовуються Держінвестпроектом на надання державної підтримки з метою реалізації національних проектів (їх складових) згідно з переліком проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку (національні проекти), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. N 1256 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 3, ст. 177), що включені до Державного реєстру національних проектів відповідно до Положення про Державний реєстр національних проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2011 р. N 999 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 75, ст. 2797) (далі - державна підтримка), державному підприємству "Державна інвестиційна компанія", основним завданням якого є забезпечення реалізації національних проектів (далі - державний інвестор), на поповнення статутного капіталу.

Державний інвестор використовує бюджетні кошти у повному обсязі виключно для надання державної підтримки на умовах співфінансування, у тому числі шляхом надання кредитів, позик та інвестицій, суб'єктам господарювання, що беруть участь у здійсненні заходів з реалізації таких проектів та/або їх складових за рахунок власних та/або залучених коштів.".

2. Доповнити Порядок пунктом 31 такого змісту:

"31. Надання державної підтримки за рахунок коштів, внесених головним розпорядником до статутного капіталу державного інвестора у 2011 році, здійснюється за такими пріоритетними напрямами соціально-економічного та культурного розвитку, як "Нова енергія", "Нова якість життя", "Нова інфраструктура" та "Олімпійська надія - 2022".".

3. В абзаці першому пункту 4 та пункті 5 слова "Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі" замінити словами "Міністром економічного розвитку і торгівлі".

4. Пункт 10 викласти в такій редакції:

"10. Для проведення операцій відповідно до пунктів 3 і 31 цього Порядку державний інвестор, а також інші суб'єкти господарювання, яким надається державна підтримка, відкривають в органах Казначейства за своїм місцезнаходженням балансові рахунки 3712 "Рахунки інших клієнтів Державної казначейської служби.".

____________

Опрос