Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы обеспечения украинских военных наблюдателей в Приднестровском регионе Республики Молдова

КМ Украины
Постановление КМ от 14.12.2011 № 1284
действует с 23.12.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 грудня 2011 р. N 1284

Київ

Питання забезпечення українських військових спостерігачів у Придністровському регіоні Республіки Молдова

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити розміри щомісячної винагороди в іноземній валюті українським військовим спостерігачам у Придністровському регіоні Республіки Молдова згідно з додатком.

2. Установити, що:

щомісячна винагорода в іноземній валюті (далі - винагорода) виплачується з дня перетинання державного кордону українськими військовими спостерігачами, що виїжджають у Придністровський регіон Республіки Молдова, і до дня перетинання ними державного кордону у зворотному напрямку включно;

за українськими військовими спостерігачами зберігаються виплати в національній валюті в розмірі 100 відсотків окладу за військове звання, посадового окладу за останнім місцем служби, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення;

за період перебування у відпустці винагорода не виплачується;

харчування українських військових спостерігачів здійснюється ними за власний рахунок;

норма забезпечення українських військових спостерігачів житловою площею становить до 21 кв. метра. Житлова площа понад встановлену норму оплачується українськими військовими спостерігачами за власний рахунок;

фінансування витрат, пов'язаних з утриманням українських військових спостерігачів, здійснюється за рахунок і в межах видатків державного бюджету, передбачених Міністерству оборони на відповідні цілі.

3. У разі зменшення у зв'язку з прийняттям цієї постанови розміру винагороди українським військовим спостерігачам, що на момент прийняття цієї постанови перебувають у Придністровському регіоні Республіки Молдова, встановлюється щомісячна доплата, яка визначається як різниця між розміром винагороди, встановленим до набрання чинності цією постановою, і тим, що затверджений цією постановою.

4. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 1998 р. N 1685 "Про участь українських військових спостерігачів у врегулюванні наслідків конфлікту в Придністровському регіоні Республіки Молдова" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 43, ст. 1590) такі зміни:

1) пункт 2 виключити;

2) пункт 5 викласти в такій редакції:

"5. Адміністрації Державної прикордонної служби і Державній митній службі забезпечити в межах законодавства перетинання державного кордону українськими військовими спостерігачами у першочерговому спрощеному порядку.".

5. Надати Міністерству оборони право здійснювати оплату комунальних послуг з утримання житла, яке наймається українськими військовими спостерігачами, у межах кошторисних призначень, передбачених Міністерству на зазначену мету, в розмірі не більш як 10 відсотків винагороди.

6. Міністерству оборони та Міністерству закордонних справ привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

РОЗМІРИ
щомісячної винагороди в іноземній валюті українським військовим спостерігачам у Придністровському регіоні Республіки Молдова

Найменування посади

Розмір винагороди,
доларів США

Начальник групи (старший військовий начальник українських військових спостерігачів)

1180

Старший офіцер (старший військовий спостерігач)

1170

Офіцер (військовий спостерігач)

1160

____________

Опрос