Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для государственной финансовой поддержки путем предоставления беспроцентного долгосрочного займа Государственной акционерной холдинговой компании "Топаз"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 21.11.2011 № 1200
редакция действует с 09.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2011 р. N 1200

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 1 серпня 2012 року N 697
,
 від 5 грудня 2012 року N 1132
,
 від 30 грудня 2013 року N 966
,
від 2 вересня 2015 року N 643

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Державна фінансова підтримка шляхом надання безвідсоткової довгострокової позики ДАХК "Топаз" (далі - бюджетна позика).

2. Головним розпорядником бюджетної позики є Агентство держмайна.

3. Агентство держмайна надає бюджетну позику Державній акціонерній холдинговій компанії "Топаз" (далі - Компанія).

4. Кошти бюджетної позики спрямовуються на поліпшення фінансово-економічного стану підприємств, акції яких увійшли до статутного капіталу Компанії, а саме публічних акціонерних товариств "Топаз" та "Спеціальне конструкторське бюро радіотехнічних приладів" (далі - конструкторське бюро), для забезпечення погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) на зазначених підприємствах.

5. Операції, пов'язані з використанням бюджетної позики, проводяться Компанією, ПАТ "Топаз" та конструкторським бюро виключно через відповідні рахунки, відкриті ними в органах Казначейства.

6. Кошти, виділені на погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями), надаються на поворотній основі на підставі договорів про надання безвідсоткової позики, укладених між Агентством держмайна і Компанією та між Компанією і ПАТ "Топаз", Компанією і конструкторським бюро, із забезпеченням заставою та строком повернення відповідно до графіка, наведеного в додатку.

(пункт 6 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.09.2015 р. N 643)

7. Компанія подає не пізніше 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, Агентству держмайна звіт про використання бюджетної позики.

Агентство держмайна подає щокварталу до 20 числа наступного періоду Мінфіну зазначений звіт та звіт про повернення бюджетної позики до державного бюджету.

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства, проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетної позики, та відображення у бухгалтерському обліку операцій щодо надання кредитів і зарахування коштів, що надходять як повернення кредитів, а також складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетної позики та контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Головний розпорядник бюджетної позики та Компанія відповідають згідно із законодавством за цільове використання бюджетної позики та за її своєчасне і повне повернення.

 

ГРАФІК
погашення безвідсоткової довгострокової позики

(млн. гривень)

(додаток у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 01.08.2012 р. N 697
,
 із змінами, внесеними згідно з
постановами
 Кабінету Міністрів України від 05.12.2012 р. N 1132,
 від 30.12.2013 р. N 966
,
від 02.09.2015 р. N 643)

____________

Опрос