Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок получения разрешения на производство, хранение, транспортировку, использование, захоронение, уничтожение и утилизацию ядовитых веществ, в том числе продуктов биотехнологии и других биологических агентов

КМ Украины
Постановление КМ от 26.10.2011 № 1158
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 жовтня 2011 р. N 1158

Київ

Про внесення змін до Порядку одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 3 вересня 2014 року N 405)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 1995 р. N 440, із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 656 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 19, ст. 701), від 11 жовтня 2002 р. N 1518 (Офіційний вісник України, 2002 р., N 42, ст. 1935), від 16 червня 2004 р. N 769 (Офіційний вісник України, 2004 р., N 24, ст. 1588) і від 16 грудня 2009 р. N 1391 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 101, ст. 3524), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів

1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм одержання дозволу на виробництво, зберігання, транспортування, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів, перелік яких наведено у додатку.".

2. В абзаці першому пункту 2 слова "(крім транзиту вантажів залізничним транспортом)" замінити словами "(крім транзиту, який здійснюється відповідно до міжнародних договорів України та Закону України "Про перевезення небезпечних вантажів")".

3. Пункт 3 викласти у такій редакції:

"3. Дозвіл на виробництво, зберігання, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів, видається Мінприроди за наявності:

дозволу на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (видається Держгірпромнаглядом або його територіальними органами);

висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи (видається Держсанепідслужбою);

документа, що підтверджує державну реєстрацію небезпечного фактора (видається Держсанепідслужбою), або посвідчення про державну реєстрацію пестициду чи агрохімікату (видається Мінприроди), або реєстраційного посвідчення на лікарський засіб (видається МОЗ).

Дозвіл на транспортування отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів, видається Мінприроди за наявності:

висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи (видається Держсанепідслужбою);

документа, що підтверджує державну реєстрацію небезпечного фактора (видається Держсанепідслужбою), або посвідчення про державну реєстрацію пестициду чи агрохімікату (видається Мінприроди), або реєстраційного посвідчення на лікарський засіб (видається МОЗ);

погодження МВС (у разі перевезення автомобільним транспортом) або Мінінфраструктури (у разі перевезення залізничним, морським, річковим, авіаційним транспортом).".

4. В абзаці четвертому пункту 4 слова "Мінтрансом, Держнаглядохоронпраці" замінити словами "Мінінфраструктури, Держгірпромнаглядом".

5. Абзац перший пункту 5 виключити.

6. У тексті Порядку слова "підприємства, а також громадяни-підприємці", "підприємства та громадяни-підприємці", "підприємства і громадяни-підприємці" замінити словами "суб'єкти господарювання".

____________

Опрос