Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 8 декабря в 2010 г. N 1149

КМ Украины
Постановление КМ от 02.11.2011 № 1139
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 листопада 2011 р. N 1139

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. N 1149

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 лютого 2015 року N 35)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. N 1149 "Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 97, ст. 3441; 2011 р., N 2, ст. 104, N 73, ст. 2748) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2010 р. N 1149

1. У Формулі розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до державного бюджету) між державним та місцевими бюджетами, затвердженій зазначеною постановою:

1) пункт 6 доповнити абзацами такого змісту:

"У зв'язку із зміною нормативу відрахувань податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів у пілотних регіонах, визначених Законом України "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві", обсяг доходів (кошика доходів), закріплених за:

бюджетами міст обласного значення Вінницької, Дніпропетровської і Донецької областей, на прогнозний період визначається за такою формулою:

Dizak = (SDizak + (Ki5 х Ni3 x DDu5 / Nu3) + Dw) х 0,67,

обласними бюджетами Вінницької, Дніпропетровської і Донецької областей, на прогнозний період визначається за такою формулою:

Dizak = SDizak + (Ki5 х Ni3 x DDu5 / Nu3) + Dw + Db + SDm,

де Dm - частина доходів міста обласного значення, яка у зв'язку із зміною нормативу відрахування податку на доходи фізичних осіб зараховується до обласного бюджету і визначається за такою формулою:

Dm = Dizak х 0,33/0,67.";

2) абзац другий пункту 7 виключити.

2. У Формулі розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до місцевого бюджету) між районним або міським (м. Севастополя, міста республіканського Автономної Республіки Крим чи обласного значення) бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ, міст, адміністративно підпорядкованих відповідному району або місту, затвердженій зазначеною постановою:

1) у пункті 10:

формулу "Vi = Vyi + Voi + Vki + Vski"

замінити формулою

"Vi = Vyi + Voi + Vki + Vhi";

абзац п'ятий викласти в такій редакції:

"Vhi - розрахунковий показник обсягу нерозподілених видатків.";

2) пункт 23 викласти в такій редакції:

"23. У складі видатків бюджетів територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ, міст, що враховуються під час визначення обсягів міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до районного або міського (м. Севастополя, міста республіканського Автономної Республіки Крим чи обласного значення) бюджету), можуть передбачатися нерозподілені видатки у межах обсягу таких видатків, розрахованих для зведеного бюджету району (міста).

Розподіл зазначених нерозподілених видатків між районним або міським (м. Севастополя, міста республіканського Автономної Республіки Крим чи обласного значення) бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ, міст, адміністративно підпорядкованих відповідному району або місту, здійснюється за окремим розрахунком.".

____________

Опрос