Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении критерия, по которому оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности, связанной с использованием прав на сорта растений, и определяется периодичность проведения плановых мероприятий государственного надзора (контроля)

КМ Украины
Постановление КМ от 26.10.2011 № 1113
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 жовтня 2011 р. N 1113

Київ

Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з використанням прав на сорти рослин, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 березня 2018 року N 200

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 31 жовтня 2018 року N 912)

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Пункт 1 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 21.03.2018 р. N 200)

2. Доповнити абзац третій пункту 1 критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з використанням об'єктів права інтелектуальної власності, та визначається періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 р. N 1174 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 98, ст. 3491), після слів "у сфері інтелектуальної власності" словами "(крім законодавства у сфері охорони прав на сорти рослин)".

3. Міністерству аграрної політики та продовольства привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

КРИТЕРІЙ,
за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з використанням прав на сорти рослин, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)

Критерій втратив чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 21 березня 2018 року N 200)

____________

Опрос