Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы выполнения пункта 327 Отчета Рабочей группы по рассмотрению заявки Украины о вступлении во Всемирную торговую организацию

КМ Украины
Постановление КМ от 20.10.2011 № 1089
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2011 р. N 1089

Київ

Деякі питання виконання пункту 327 Звіту Робочої групи з розгляду заявки України про вступ до Світової організації торгівлі

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 вересня 2015 року N 692)

З метою забезпечення виконання зобов'язань України перед Світовою організацією торгівлі, що визначені пунктом 327 Звіту Робочої групи з розгляду заявки України про вступ до Світової організації торгівлі, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Державній санітарно-епідеміологічній службі та Державній ветеринарній та фітосанітарній службі до прийняття згідно з частиною першою статті 8 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" відповідних рішень забезпечити застосування встановлених Комісією з Кодексу Аліментаріус нормативів щодо:

максимальних меж залишків пестицидів та ветеринарних препаратів для харчових продуктів;

рівнів включень або максимальних рівнів вмісту у харчових продуктах забруднюючих речовин, харчових добавок, допоміжних матеріалів для переробки.

2. Національній комісії з Кодексу аліментаріус забезпечити до 1 січня 2012 р. розміщення на своєму офіційному веб-сайті нормативів Комісії з Кодексу Аліментаріус, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

3. Установити, що у разі, коли Комісією з Кодексу Аліментаріус не встановлено нормативи, зазначені в пункті 1 цієї постанови, або такі нормативи встановлюють рівень захисту споживачів менший, ніж визначений національним законодавством, застосовуються нормативи, встановлені національним законодавством.

4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2012 року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос