Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об увеличении уставного капитала Национальной акционерной компании "Нафтогаз України"

КМ Украины
Постановление КМ от 24.10.2011 № 1088
действует с 01.11.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 жовтня 2011 р. N 1088

Київ

Про збільшення статутного капіталу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Збільшити статутний капітал Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 4000000 тис. гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням 100 відсотків акцій у власності держави.

2. Міністерству фінансів здійснити для забезпечення виконання пункту 1 цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 4000000 тис. гривень із строком обігу 6 - 7 років та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 9,5 відсотка річних і внести їх від імені держави в оплату додаткових акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити використання отриманих облігацій внутрішньої державної позики у господарській діяльності відповідно до Статуту Компанії.

3. Міністерству енергетики та вугільної промисловості прийняти рішення про приватне розміщення додаткових акцій Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", випущених згідно з пунктом 1 цієї постанови, і забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з виконанням цієї постанови.

Взяти до відома, що придбання зазначених акцій здійснюється шляхом їх обміну на облігації внутрішньої державної позики, випущені згідно з пунктом 2 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

Опрос