Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка информирования Национального агентства по вопросам государственной службы о лицах, уполномоченных на исполнение функций государства или местного самоуправления, уволенных в связи с привлечением к ответственности за коррупционное правонарушение

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 12.10.2011 № 1072
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2011 р. N 1072

Київ

Про затвердження Порядку інформування Національного агентства з питань державної служби про осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 вересня 2013 року N 706

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 14 травня 2015 року N 301)

Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок інформування Національного агентства з питань державної служби про осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 р. N 849 "Питання забезпечення реалізації статті 19 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 70, ст. 2524).

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 19

 

ПОРЯДОК
інформування Національного агентства з питань державної служби про осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення

1. Цей Порядок визначає механізм подання інформації Нацдержслужбі про осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені з роботи (служби) у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення (далі - особи), відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", а також узагальнення зазначеної інформації.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 р. N 706)

2. Міністри, керівники інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голови обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, сільських, селищних, міських, районних у місті, районних, обласних рад подають Нацдержслужбі інформацію про осіб за формою згідно з додатком у триденний строк після прийняття ними відповідних рішень.

3. Нацдержслужба та Мін'юст проводять щокварталу звірку переліку осіб з відомостями, що містяться в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Порядок проведення звірки встановлюється Мін'юстом та Нацдержслужбою.

4. Нацдержслужба:

звертається у разі виявлення фактів невиконання посадовими особами, зазначеними у пункті 2 цього Порядку, вимог частини третьої статті 22 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" до Генеральної прокуратури України з пропозицією щодо вжиття заходів прокурорського реагування;

подає щокварталу до 5 числа наступного місяця Кабінетові Міністрів України узагальнену інформацію про осіб з висновками та пропозиціями.

 

ІНФОРМАЦІЯ
про осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення

__________________________________________________________________
(найменування органу)

Порядковий номер

Прізвище, ім'я, по батькові, дата народження особи

Посада

Прийняте судом рішення (стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення або Кримінального кодексу України, вид покарання, день набрання законної сили рішенням суду)

Прийняте керівником рішення (дата, номер, короткий зміст наказу або розпорядження)

Примітка

____________

Опрос