Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о Совете по вопросам трудовой миграции граждан Украины при Кабинете Министров Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 12.10.2011 № 1036
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 2011 р. N 1036

Київ

Про внесення змін до Положення про Раду з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 березня 2015 року N 77)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про Раду з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2010 р. N 42 "Про утворення Ради з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України" (Офіційний вісник України, 2010 р., N 3, ст. 104), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про Раду з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів України

1. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Головою Ради є Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики, заступниками голови - перший заступник Міністра соціальної політики та представник громадської організації трудових мігрантів, секретарем Ради - директор департаменту Мінсоцполітики.

До складу Ради входять по одному заступнику Міністра закордонних справ, Міністра внутрішніх справ, Міністра фінансів, Міністра економічного розвитку і торгівлі, Міністра охорони здоров'я, Міністра освіти і науки, молоді та спорту, Міністра інфраструктури, Голови Адміністрації Держприкордонслужби, Голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Голови ДМС, Голови правління Пенсійного фонду України, директора Державного центру зайнятості, а також за згодою по одному заступнику директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, всеукраїнських профспілок, всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців, наукових установ, громадських організацій трудових мігрантів.

Персональний склад Ради затверджує її голова.".

2. Доповнити пункт 10 абзацом у такій редакції:

"На засідання Ради можуть бути запрошені представники громадських організацій трудових мігрантів, які не є членами Ради. Зазначені громадські організації, що зареєстровані в іноземних державах, можуть надсилати свої пропозиції з питань, які розглядаються на засіданнях Ради, листом, оформленим на офіційному бланку організації, або висловлювати їх у режимі реального часу в разі проведення засідання Ради у формі відеоконференції.".

____________

Опрос