Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по реализации Государственной целевой экономической программы "Ядерное топливо Украины"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 17.08.2011 № 874
редакция действует с 11.10.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 2011 р. N 874

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 12 грудня 2011 року N 1287
,
 від 13 червня 2012 року N 571
,
 від 8 серпня 2012 року N 895

(Установлено, що у 2012 році до одержувачів бюджетних коштів за бюджетною програмою "Заходи з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України" не застосовуються вимоги абзаців шостого, сьомого і одинадцятого пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. N 228 згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 року N 571)

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України", що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною бюджетною програмою для здійснення заходів з реалізації Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міненерговугілля, а одержувачами бюджетних коштів - державне підприємство "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" та Державний концерн "Ядерне паливо", а також державне науково-виробниче підприємство "Цирконій".

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. N 1287)

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) підпункт 1 пункту 3 виключено

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 13.06.2012 р. N 571)

2) створення виробництва ядерного палива (на поповнення статутного капіталу Державного концерну "Ядерне паливо" з метою придбання Концерном акцій додаткової емісії ПрАТ "Завод з виробництва ядерного палива" та розроблення техніко-економічного обґрунтування і проекту будівництва заводу з виробництва ядерного палива в Україні);

(підпункт 2 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2012 р. N 571
,
 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 08.08.2012 р. N 895)

3) наукове, проектне та інформаційне супроводження об'єктів ядерно- паливного циклу (виконання науково-дослідних та проектних робіт, а також розроблення нормативних документів щодо забезпечення організації виробництва уранового концентрату, ядерного палива та цирконієвого виробництва);

4) утримання державним науково-виробничим підприємством "Цирконій" об'єктів незавершеного будівництва, створених у результаті виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2009 р. N 1004 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 74, ст. 2530).

(підпункт 4 пункту 3 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. N 1287)

4. Завданнями головного розпорядника та одержувачів бюджетних коштів є організація та забезпечення виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми "Ядерне паливо України".

5. Пункт 5 виключено

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 12.12.2011 р. N 1287)

6. Головний розпорядник бюджетних коштів складає і затверджує план робіт з виконання бюджетної програми (далі - план робіт) з поквартальним розподілом та результативними показниками, копія якого подається у п'ятиденний строк Мінфіну.

Одержувачі бюджетних коштів використовують їх відповідно до плану використання бюджетних коштів, погодженого з головним розпорядником бюджетних коштів, та виключно для виконання плану робіт.

7. Одержувачі бюджетних коштів подають щокварталу до 20 числа наступного місяця головному розпорядникові бюджетних коштів звіти про виконання плану робіт у натуральних і вартісних показниках та плану використання бюджетних коштів. Копії звітів про виконання плану робіт подаються Мінфіну.

8. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

Зазначені видатки спрямовуються насамперед на завершення будівництва об'єктів з високим ступенем будівельної готовності та/або на виробничі об'єкти, які забезпечують збільшення обсягу виробництва продукції.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

10. Оплата виконаних робіт здійснюється одержувачами бюджетних коштів у межах встановлених обсягів бюджетних асигнувань на підставі актів фактично виконаних робіт згідно з відповідними договорами.

11. У разі наявності заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, взятими на облік органами Казначейства, така заборгованість підлягає погашенню у поточному бюджетному періоді.

12. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

(пункт 12 із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 12.12.2011 р. N 1287,
 від 13.06.2012 р. N 571)

13. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос