Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для пополнения уставных капиталов государственных предприятий авиационной промышленности

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 15.08.2011 № 871
редакция действует с 02.12.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 серпня 2011 р. N 871

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутних капіталів державних підприємств авіаційної промисловості

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 листопада 2011 року N 1214

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутних капіталів державних підприємств авіаційної промисловості, що додається.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутних капіталів державних підприємств авіаційної промисловості

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Поповнення статутних фондів державних підприємств авіаційної промисловості" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Агентство держмайна.

3. Одержувачами бюджетних коштів є Державне підприємство "АНТОНОВ" та Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на поповнення статутних капіталів одержувачів бюджетних коштів для проведення таких заходів:

погашення кредиту та процентної ставки за кредитом Харківським державним авіаційним виробничим підприємством перед АТ "Укрексімбанк";

часткове відшкодування купонного (відсоткового) доходу за облігаціями, розміщеними згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2009 р. N 476 Харківським державним авіаційним виробничим підприємством та Державним підприємством "АНТОНОВ";

погашення зобов'язань Харківського державного авіаційного виробничого підприємства перед ЗАТ "Азербайджан Хава Йоллари" та здійснення витрат, пов'язаних з виконанням відповідних договорів.

(пункт 4 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. N 1214)

5. Бюджетні кошти використовуються у межах відповідних бюджетних призначень відповідно до затвердженого Агентством держмайна плану використання бюджетних коштів (далі - план).

6. Одержувачі бюджетних коштів подають щомісяця не пізніше 10 числа Агентству держмайна звіт про виконання плану, а Харківське державне авіаційне виробниче підприємство також - копію платіжного доручення про сплату кредиту та відсотків за ним.

Агентство держмайна подає щомісяця не пізніше 20 числа копії зазначених документів Мінфіну.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється у порядку, встановленому законодавством.

8. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

  

Опрос