Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления первоочередных экологических мер в г. Днепродзержинске

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 20.07.2011 № 769
действует с 29.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 липня 2011 р. N 769

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення першочергових екологічних заходів у м. Дніпродзержинську

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення першочергових екологічних заходів у м. Дніпродзержинську, що додається.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення першочергових екологічних заходів у м. Дніпродзержинську

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Виконання першочергових екологічних заходів у м. Дніпродзержинськ" (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на:

створення системи комплексного моніторингу стану навколишнього природного середовища у м. Дніпродзержинську, селищах Таромське і Сухачівка, території зони впливу хвостосховищ;

рекультивацію розташованого у балці Ясиновій шламонакопичувача державного підприємства "Екоантилід";

погашення кредиторської заборгованості одержувачів бюджетних коштів за минулі роки, що зареєстрована в органах Казначейства.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міненерговугілля.

4. Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Дніпродзержинська міська рада, яка здійснює виконання плану заходів щодо забезпечення екологічної безпеки м. Дніпродзержинська та поліпшення соціального захисту населення міста, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010 р. N 1628.

Дніпродзержинська міська рада складає щороку план робіт з виконання бюджетної програми (далі - план) з поквартальним розподілом і подає його для затвердження Міненерговугіллю. Копія плану у п'ятиденний строк після затвердження подається Мінфіну.

Фінансування робіт здійснюється після затвердження плану.

5. Оплата виконаних робіт здійснюється на підставі актів фактично виконаних робіт у межах видатків, передбачених кошторисом.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

7. Видатки, пов'язані з фінансуванням капітального будівництва, проводяться відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

8. Дніпродзержинська міська рада подає щокварталу до 10 числа наступного місяця головному розпоряднику бюджетних коштів звіт про виконання плану за встановленою зазначеним розпорядником формою. Копія звіту подається Мінфіну.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється у порядку, встановленому Казначейством.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

  

Опрос