Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Правила плавания и пребывания в территориальном море, внутренних водах, на рейдах и в портах Украины иностранных военных кораблей

КМ Украины
Постановление КМ от 13.07.2011 № 755
действует с 29.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 липня 2011 р. N 755

Київ

Про внесення змін до Правил плавання і перебування в територіальному морі, внутрішніх водах, на рейдах та в портах України іноземних військових кораблів

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Правил плавання і перебування в територіальному морі, внутрішніх водах, на рейдах та в портах України іноземних військових кораблів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 1996 р. N 529 (ЗП України, 1996 р., N 12, ст. 334; Офіційний вісник України, 2003 р., N 37, ст. 1981; 2010 р., N 96, ст. 3409), зміни, що додаються.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ЗМІНИ,
що вносяться до Правил плавання і перебування в територіальному морі, внутрішніх водах, на рейдах та в портах України іноземних військових кораблів

Пункти 14 і 15 викласти в такій редакції:

"14. Підставою для допуску іноземних військових кораблів у внутрішні води, на рейди та в порти України є дозвіл Адміністрації Держприкордонслужби, якщо інший порядок не передбачений міжнародними договорами України.

15. Для отримання дозволу на заходження іноземного військового корабля у внутрішні води, на рейди та в порти України органи влади іноземної держави дипломатичними каналами надсилають не пізніше ніж за 30 діб до передбачуваного заходження, якщо міжнародним договором України не передбачено інший порядок, МЗС звернення, що містить інформацію про:

державну належність, кількість, клас кораблів (суден);

мету і характер заходження (офіційний візит, неофіційний візит, ділове заходження);

назву порту, в який передбачається заходження;

орієнтовну дату заходження і заплановану тривалість перебування;

назву та основні розміри кораблів (водотоннажність, довжину, ширину, осадку);

звання та прізвище командира загону кораблів і командира кожного корабля;

загальну чисельність офіцерів, старшинського і рядового складу (окремо), список пасажирів на кожному кораблі;

радіочастоти, якими кораблі користуватимуться під час відвідування, а також дані про потужність радіопередавача.

Для отримання зазначеного дозволу подається також:

нотаріально засвідчена копія договору (договорів) про виконання судноремонтних робіт на судноремонтному підприємстві (підприємствах) - у разі коли договір укладений в Україні;

легалізована згідно із законодавством України копія зазначеного договору, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, - у разі коли договір укладений за межами України.

МЗС надсилає копії звернення Адміністрації Держприкордонслужби, Міноборони, Мінінфраструктури та СБУ (далі - заінтересовані органи), та інформує про наявність або відсутність заперечень із свого боку.

Заінтересовані органи письмово повідомляють Адміністрації Держприкордонслужби протягом 10 робочих днів після отримання копії звернення від МЗС про свою позицію щодо заходження іноземного військового корабля у внутрішні води, на рейди та в порти України. Якщо в зазначений строк до Адміністрації Держприкордонслужби не надійшов лист від заінтересованого органу, вважається, що він не має заперечень проти такого заходження.

У разі відсутності заперечень Адміністрація Держприкордонслужби приймає протягом трьох робочих днів рішення про видачу дозволу на заходження іноземного військового корабля у внутрішні води, на рейди та в порти України та письмово інформує про це заінтересовані органи та Кабінет Міністрів України.".

____________

  

Опрос