Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок проведения инвентаризации недвижимого имущества, используемого Черноморским флотом Российской Федерации на территории Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 20.07.2011 № 754
действует с 29.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 липня 2011 р. N 754

Київ

Про внесення змін до Порядку проведення інвентаризації нерухомого майна, що використовується Чорноморським флотом Російської Федерації на території України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Порядку проведення інвентаризації нерухомого майна, що використовується Чорноморським флотом Російської Федерації на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2006 р. N 246 (Офіційний вісник України, 2006 р., N 10, ст. 618), виклавши його в редакції, що додається.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК
проведення інвентаризації нерухомого майна, що використовується Чорноморським флотом Російської Федерації на території України

1. Цей Порядок визначає процедуру проведення інвентаризації земельних ділянок та розташованих на них об'єктів нерухомості, що використовуються Чорноморським флотом Російської Федерації на території України згідно з додатками 2 і 3 до Угоди між Україною і Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту (далі - Угода) та домовленостями, досягнутими під час роботи Підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту Російської Федерації та його перебування на території України Російсько-Української комісії по співробітництву (далі - інвентаризація).

2. Фінансування заходів, пов'язаних з інвентаризацією, здійснюється за рахунок бюджетних призначень, передбачених органам виконавчої влади, представники яких безпосередньо беруть участь у її проведенні.

3. Інвентаризація проводиться з метою встановлення фактичної наявності, кількості та стану нерухомого майна.

4. Для проведення інвентаризації утворюється комісія (далі - комісія) у складі перших заступників (заступників) Голови Фонду державного майна (голова комісії), Міністра закордонних справ, Міністра оборони, Голови Державного агентства земельних ресурсів.

Персональний склад та регламент роботи комісії затверджує її голова.

5. Вихідними даними для проведення інвентаризації земельних ділянок є відомості, що містяться в додатках 2 і 3 до Угоди.

Інвентаризація земельних ділянок проводиться у встановленому законодавством порядку.

За результатами інвентаризації земельних ділянок складаються узгоджені з Російською Стороною плани земельних ділянок, які передаються Державному агентству земельних ресурсів для узагальнення та складення зведеної експлікації земельних ділянок.

6. Вихідними даними для проведення інвентаризації об'єктів нерухомості, розташованих на земельних ділянках (далі - об'єкти), є:

відомості, що містяться в додатках 2 і 3 до Угоди;

плани земельних ділянок.

Для проведення інвентаризації об'єктів утворюються спільні робочі групи у складі представників Української та Російської Сторін.

До складу спільних робочих груп від Української Сторони входять представники державних органів приватизації та у разі потреби інших центральних і місцевих органів виконавчої влади (за погодженням з їх керівниками). Склад Української частини спільних робочих груп затверджується головою комісії. Члени робочих груп від Української Сторони наділяються повноваженнями підписувати акти інвентаризації об'єктів.

Форма актів інвентаризації об'єктів, черговість та строки проведення відповідних робіт узгоджуються представниками Сторін та затверджуються головою комісії.

Інвентаризація об'єктів проводиться спільними робочими групами з виїздом на місце після надання доступу на територію, на якій вони розташовані, за умови дотримання режиму секретності.

За результатами інвентаризації об'єктів складаються акти, які підписуються членами спільних робочих груп і передаються до регіонального відділення Фонду державного майна в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для узагальнення.

7. Регіональне відділення Фонду державного майна в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на підставі поданих актів інвентаризації об'єктів оформляє зведений акт інвентаризації об'єктів.

Фонд державного майна на підставі зведених акта інвентаризації об'єктів та експлікації земельних ділянок оформляє підсумковий зведений акт інвентаризації, який подається комісії.

Підсумковий зведений акт інвентаризації затверджується головою комісії, погоджується уповноваженими представниками Російської Сторони та подається Кабінетові Міністрів України.

____________

  

Опрос