Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок назначения и выплаты государственной социальной помощи малообеспеченным семьям

КМ Украины
Постановление КМ от 29.06.2011 № 700
действует с 15.07.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2011 р. N 700

Київ

Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 250 (Офіційний вісник України 2003 р., N 9, ст. 394, N 51, ст. 2691; 2004 р., N 44, ст. 2892; 2006 р., N 4, ст. 171; 2008 р., N 15, ст. 364; 2009 р., N 19, ст. 598; 2011 р., N 12, ст. 516), зміни, що додаються.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 26

  

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

1. Абзац восьмий пункту 6 викласти у такій редакції:

"До складу сім'ї включаються чоловік, дружина; рідні, усиновлені та підопічні діти цих осіб віком до вісімнадцяти років, а також діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і які не мають власних сімей; неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I та II груп або інвалідами I групи і проживають разом з батьками; непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних доходів; особа, яка проживає разом з одиноким інвалідом I групи і здійснює догляд за ним; жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей. При цьому до складу сім'ї включаються незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей. До складу сім'ї не включаються особи, які перебувають на повному державному утриманні.".

2. Абзац перший пункту 16 викласти у такій редакції:

"16. Для кожної дитини (крім дитини-інваліда), яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 відсотків, а для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, для кожної дитини, яка утримується матір'ю (батьком, усиновителем), що не перебуває у шлюбі, і запис про батька (матір) цієї дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться в установленому порядку за вказівкою матері (батька), для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є інвалідами I або II групи, - на 20 відсотків.".

3. В абзаці другому пункту 22 слова і цифри "порядок організації, оформлення, фінансування і виплати пенсій, грошової допомоги підприємствами поштового зв'язку України, затвердженою спільним наказом Держкомзв'язку, Мінпраці та Пенсійного фонду від 2 липня 1998 р. N 101/123/67" замінити словами "виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв'язку, затвердженою в установленому порядку".

____________

  

Опрос