Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для развития службы экстренной медицинской помощи (приобретение медицинского автотранспорта) для заведений здравоохранения

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 20.06.2011 № 682
редакция действует с 31.10.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 червня 2011 р. N 682

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров'я

(назва із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 18 вересня 2013 року N 751

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров'я, що додається.

(постановляюча частина із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров'я

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) для закладів охорони здоров'я України" (далі - бюджетні кошти).

(пункт 1 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання спеціалізованих медичних автотранспортних засобів (далі - автотранспортні засоби) з метою створення ефективної системи надання екстреної медичної допомоги для закладів охорони здоров'я.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

4. Міністерство охорони здоров'я Автономної Республіки Крим і структурні підрозділи з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - територіальні органи) подають МОЗ за встановленою ним формою та у визначені ним строки заявки на придбання автотранспортних засобів з обґрунтуванням потреби в таких засобах.

(абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

Контроль за своєчасністю подання заявок здійснюється МОЗ.

Використання бюджетних коштів здійснюється в обсягах, передбачених розподілом бюджетних коштів для придбання автотранспортних засобів у розрізі адміністративно-територіальних одиниць на відповідний рік.

(пункт 4 доповнено абзацом згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

5. МОЗ:

абзац другий пункту 5 виключено

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 18.09.2013 р. N 751)

передає в установленому ним порядку автотранспортні засоби, придбані згідно із затвердженим розподілом бюджетних коштів, територіальним органам, які здійснюють розподіл таких засобів (у разі необхідності - перерозподіл) між закладами охорони здоров'я відповідного регіону.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

У договорі про закупівлю товарів, робіт і послуг зазначається умова щодо коригування у разі зменшення бюджетних призначень визначеної у такому договорі суми з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

8. Заклади охорони здоров'я подають територіальним органам у строк, визначений МОЗ, за встановленою ним формою звіти про використання автотранспортних засобів для їх узагальнення та подання МОЗ.

9. МОЗ подає у визначений для квартальної фінансової звітності строк Мінфіну інформацію про використання бюджетних коштів та забезпечення закладів охорони здоров'я автотранспортними засобами за встановленою Мінфіном формою.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос