Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для осуществления мер по созданию сети региональных перинатальных центров, обеспеченных инновационными технологиями и современным оборудованием

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 15.06.2011 № 680
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 червня 2011 р. N 680

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 28 грудня 2011 року N 1356

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 березня 2014 року N 71)

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України 11 березня 2011 р. N 331 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 24, ст. 996).

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Заходи щодо створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держінвестпроект.

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є замовники проектів створення регіональних перинатальних центрів - Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

(абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 р. N 1356)

3. Бюджетні кошти використовуються з метою створення мережі регіональних перинатальних центрів, забезпечених інноваційними технологіями та сучасним обладнанням (далі - перинатальні центри) та спрямовуються на здійснення заходів щодо:

реконструкції, виконання ремонтних робіт та технічного переоснащення приміщень (будівель, споруд), виділених в установленому порядку для розміщення перинатальних центрів;

придбання інноваційних технологій та сучасного обладнання.

4. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), Порядку затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. N 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17), і Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 41, ст. 1674).

5. Держінвестпроект затверджує план заходів щодо створення мережі перинатальних центрів з визначенням обсягу потреби в бюджетних коштах у розрізі регіонів.

6. Держінвестпроект з метою організації супроводження заходів щодо створення мережі перинатальних центрів може утворювати експертну комісію, до складу якої включаються експерти (консультанти), у тому числі міжнародні, які мають відповідний досвід.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

(пункт 8 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 р. N 1356)

9. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня подають щомісяця до 5 числа Держінвестпроекту інформацію про стан використання бюджетних коштів за затвердженою ним формою для її узагальнення та подання щомісяця до 15 числа Мінфіну.

10. Держінвестпроект за результатами узагальнення інформації може прийняти рішення про перерозподіл бюджетних коштів у розрізі перинатальних центрів із зазначенням конкретних напрямів та обсягів витрат.

11. Казначейство подає щомісяця до 16 числа Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки.

Держінвестпроект подає щомісяця до 16 числа Мінфіну інформацію про обсяги перерахування бюджетних коштів та касові видатки в розрізі перинатальних центрів.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос