Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении в 2011 году государственной гарантии относительно привлечения кредита для продолжения финансирования проекта создания космического ракетного комплекса "Циклон-4"

КМ Украины
Постановление КМ от 09.06.2011 № 659
редакция действует с 31.03.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 червня 2011 р. N 659

Київ

Про надання у 2011 році державної гарантії щодо залучення кредиту для продовження фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 25 березня 2015 року N 134

З метою виконання міжнародних зобов'язань за Договором між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про довгострокове співробітництво щодо використання ракети-носія "Циклон-4" на пусковому центрі Алкантара Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Державного космічного агентства щодо залучення під державну гарантію кредиту в сумі, еквівалентній 260 млн. доларів США, у тому числі 96 млн. - для створення ракети-носія "Циклон-4", 164 млн. - для забезпечення участі Української Сторони у створенні наземного комплексу, шляхом укладення кредитного договору між державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля" (далі - ДП "КБ "Південне") як позичальником та банком, відбір якого здійснюється в установленому законом порядку, як кредитором для продовження фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4" відповідно до інвестиційного проекту "Циклон-4", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 786.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 р. N 134)

2. Затвердити Порядок та умови надання у 2011 році державних гарантій щодо виконання зобов'язань за кредитом, залученим державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля" для продовження фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4", що додаються.

3. Уповноважити Міністра фінансів Ярошенка Федора Олексійовича підписати документи, пов'язані з наданням державної гарантії для фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4", за умови виконання ДП "КБ "Південне" вимог, передбачених у затверджених цією постановою Порядку та умовах.

4. Установити, що:

1) обслуговування та повернення зазначеного у пункті 1 цієї постанови кредиту здійснюється відповідно до Бюджетного кодексу України та розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 786;

2) забезпеченням за державною гарантією є:

на суму, еквівалентну 96 млн. доларів США, - майнові права ДП "КБ "Південне" за контрактами, укладеними для створення ракети-носія "Циклон-4";

(абзац другий підпункту 2 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 р. N 134)

на суму, еквівалентну 164 млн. доларів США, - майнові права Української Сторони на наземний комплекс на пусковому центрі Алкантара (Федеративна Республіка Бразилія).

(абзац третій підпункту 2 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 р. N 134)

5. Здійснення контролю за реалізацією інвестиційного проекту "Циклон-4" та витрачанням коштів за кредитом, залученим під державну гарантію для фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4", покласти на Державне космічне агентство.

6. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 786 - із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2009 р. N 1424 та постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. N 1250, такі зміни:

1) у пункті 1:

в абзаці другому підпункту 2 цифри "2010" замінити цифрами "2011";

в абзаці першому підпункту 3 слова "кредиту, використаного" замінити словами "кредитів, використаних";

2) у тексті розпорядження слово "НКАУ" замінити словом "ДКА".

7. Державному космічному агентству разом з Міністерством фінансів передбачати кошти для обслуговування та погашення кредиту, здійснення інших платежів за кредитом, залученим під державну гарантію для фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4", в межах граничних видатків зазначеного Агентства, що визначаються під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік.

  

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

  

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2011 році державних гарантій щодо виконання зобов'язань за кредитом, залученим державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля" для продовження фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4"

1. Ці Порядок та умови регулюють відносини, пов'язані з наданням відповідно до абзацу п'ятого частини першої статті 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань за кредитом, залученим державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля" (далі - ДП "КБ "Південне") для продовження фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4" (далі - кредит).

2. Для надання державної гарантії Мінфіну подаються:

ДКА - копія інвестиційного проекту "Циклон-4";

ДП "КБ "Південне" - проект кредитного договору між ДП "КБ "Південне" як позичальником та банком, відбір якого здійснюється в установленому законом порядку, як кредитором для продовження фінансування проекту створення космічного ракетного комплексу "Циклон-4" відповідно до інвестиційного проекту "Циклон-4", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 786, та копії балансу за 2010 рік і балансу на останню звітну дату з додатками до них.

3. Мінфін та ДП "КБ "Південне" після надходження документів, зазначених у пункті 2 цих Порядку та умов, укладають до надання державної гарантії щодо залучення кредиту договір про порядок відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням гарантійних зобов'язань.

4. ДП "КБ "Південне" вносить плату за надання державної гарантії у розмірі 0,000000001 відсотка річних залишку суми гарантійних зобов'язань у строк, передбачений для сплати відсотків за кредитом.

5. Державні гарантії надаються на строк виконання зобов'язань за кредитом.

____________

  

Опрос