Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы предоставления в 2011 году государственных гарантий для обеспечения выполнения долговых обязательств по заимствованиям, привлеченным открытым акционерным обществом "Лисичанськвугілля"

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 06.06.2011 № 598
действует с 15.06.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 червня 2011 р. N 598

Київ

Деякі питання надання у 2011 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями, залученими відкритим акціонерним товариством "Лисичанськвугілля"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо залучення відкритим акціонерним товариством "Лисичанськвугілля" кредитних коштів для реалізації пілотного проекту технічного переоснащення та модернізації (далі - запозичення) під державні гарантії.

2. Затвердити Порядок та умови надання у 2011 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями, залученими відкритим акціонерним товариством "Лисичанськвугілля" з метою реалізації пілотного проекту технічного переоснащення та модернізації, що додаються.

3. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями за умови виконання вимог, передбачених у затверджених цією постановою Порядку та умовах.

4. Установити, що:

основним забезпеченням виконання зобов'язань відкритого акціонерного товариства "Лисичанськвугілля" є застава гірничошахтного обладнання, що буде придбано за рахунок запозичення, а додатковим забезпеченням - майнові права на отримання грошових коштів від реалізації вугільної продукції, що становить не менш як 100 відсотків обсягу наданої державної гарантії;

розмір плати за надання державної гарантії становить 0,055 відсотка річних непогашеної суми запозичення;

державні гарантії надаються на строк виконання зобов'язань за запозиченнями.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2011 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями, залученими відкритим акціонерним товариством "Лисичанськвугілля" з метою реалізації пілотного проекту технічного переоснащення та модернізації

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання відповідно до статті 9 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями, залученими відкритим акціонерним товариством "Лисичанськвугілля" (далі - позичальник) з метою реалізації пілотного проекту технічного переоснащення та модернізації відокремленого підрозділу "Шахта імені Д. Ф. Мельникова" (далі - державні гарантії).

2. Державні гарантії надаються Кабінетом Міністрів України на суму запозичень, еквівалентну 85000 тис. доларів США.

3. Для надання державних гарантій позичальник подає Мінфіну:

проект кредитного договору;

відомості про запозичення разом із графіком їх погашення та обслуговування;

техніко-економічний розрахунок (бізнес-план, інвестиційний проект);

копії річного балансу за минулий рік з додатками та балансу на останню звітну дату.

4. Мінфін укладає після надходження документів, зазначених у пункті 3 цих Порядку та умов, з позичальником договір про порядок відшкодування витрат державного бюджету, що можуть виникнути у разі виконання державою гарантійних зобов'язань, у якому передбачаються, зокрема, зобов'язання позичальника щодо:

відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням державою гарантійних зобов'язань;

сплати пені за кожний прострочений день відшкодування зазначених витрат;

подання Мінфіну інформації, необхідної для проведення моніторингу спроможності позичальника виконувати зобов'язання за запозиченнями, залученими під державні гарантії.

____________

Опрос