Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы финансирования мероприятий по оздоровлению и отдыху детей

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 20.05.2011 № 586
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 травня 2011 р. N 586

Київ

Деякі питання фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 серпня 2012 року N 723)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, що додається.

2. Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо фінансування у 2011 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей в сумі 12761 тис. гривень за розподілом згідно з додатком.

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям затвердити відповідні кошториси і списки дітей, що направляються для оздоровлення та відпочинку у 2011 році, забезпечити цільове використання виділених згідно з цією постановою коштів.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами та заходи з оздоровлення та відпочинку дітей" для проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОНмолодьспорт.

3. Бюджетні кошти спрямовуються:

МОНмолодьспорту - для проведення заходів з літнього оздоровлення та відпочинку талановитих та обдарованих дітей;

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям - для проведення заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей (далі - діти пільгових категорій) у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

5. За рахунок бюджетних коштів придбаваються путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей пільгових категорій.

6. Підставою для розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку є інформація про дітей пільгових категорій, що потребують оздоровлення та відпочинку у відповідних дитячих закладах.

7. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації здійснюють розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пропорційно кількості дітей пільгових категорій виходячи з того, що дитина має право на забезпечення путівкою до такого закладу за рахунок бюджетних коштів один раз на рік.

8. Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються дітям пільгових категорій безоплатно.

Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розподіляються:

70 відсотків - на оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, насамперед тих, що перебувають чи виховуються у дитячих будинках та загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

20 відсотків - на оздоровлення та відпочинок дітей-інвалідів насамперед тих, що навчаються у спеціальних загальноосвітніх школах-інтернатах для дітей з вадами фізичного чи розумового розвитку;

10 відсотків - на оздоровлення та відпочинок дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, середньомісячний сукупний дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму для сім'ї, встановленого законодавством.

9. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації затверджують списки дітей, що направляються на оздоровлення та відпочинок, і розміщують їх на офіційних веб-сайтах.

10. Заходи з літнього оздоровлення та відпочинку талановитих та обдарованих дітей проводяться відповідно до затвердженого МОНмолодьспортом та погодженого з Мінфіном плану з необхідними розрахунками і обгрунтуваннями.

11. МОНмолодьспорт видає для проведення кожного заходу з літнього оздоровлення та відпочинку талановитих та обдарованих дітей наказ, в якому зазначаються найменування заходу, його виконавець, дата і місце проведення, сума витрат на підготовку та проведення заходу.

До наказу додається кошторис витрат на підготовку та проведення заходу з відповідними розрахунками та обґрунтуваннями.

12. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

13. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

14. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

15. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації надсилають щороку до 5 жовтня МОНмолодьспорту в установленому ним порядку звіт про використання бюджетних коштів для його узагальнення та подання до 15 жовтня Мінфіну.

 

РОЗПОДІЛ
коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення у 2011 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей

тис. гривень

Найменування органу виконавчої влади 

Обсяг коштів 

Заходи з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей 

Рада міністрів Автономної Республіки Крим 

278 

Облдержадміністрації: 

  

Вінницька 

220 

Волинська 

262 

Дніпропетровська 

513 

Донецька 

556 

Житомирська 

255 

Закарпатська 

207 

Запорізька 

275 

Івано-Франківська 

201 

Київська 

222 

Кіровоградська 

209 

Луганська 

289 

Львівська 

298 

Миколаївська 

246 

Одеська 

379 

Полтавська 

187 

Рівненська 

290 

Сумська 

155 

Тернопільська 

140 

Харківська 

299 

Херсонська 

180 

Хмельницька 

204 

Черкаська 

164 

Чернівецька 

149 

Чернігівська 

182 

Міськдержадміністрації: 

  

Київська 

152 

Севастопольська 

32 

Разом 

6544 

Заходи з літнього оздоровлення та відпочинку талановитих та обдарованих дітей 

МОНмолодьспорт 

6217 

Усього 

12761 

____________

Опрос