Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы обеспечения деятельности Государственной архитектурно-строительной инспекции, ее территориальных органов и их работников

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 25.05.2011 № 558
редакция действует с 04.06.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 травня 2011 р. N 558

Київ

Деякі питання забезпечення діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції, її територіальних органів та їх працівників

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 22 травня 2013 року N 356

Відповідно до статті 41 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок забезпечення діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції, її територіальних органів та їх працівників необхідними засобами, що додається.

2. Державній архітектурно-будівельній інспекції і Міністерству фінансів під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачити кошти для придбання необхідних засобів.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 70

 

ПОРЯДОК
забезпечення діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції, її територіальних органів та їх працівників необхідними засобами

1. Цей Порядок визначає механізм забезпечення діяльності Держархбудінспекції, її територіальних органів (далі - інспекції) та їх працівників необхідними засобами.

2. Під необхідними засобами, якими забезпечується діяльність інспекцій та їх працівників, в цьому Порядку слід розуміти спеціальну техніку, зокрема пересувну будівельну лабораторію, обладнання (далекоміри, механічні тестові молотки Шмідта, коверметри, фотоапарати, вологоміри), засоби зв'язку, засоби індивідуального захисту.

3. Організація придбання необхідних засобів та забезпечення ними інспекцій та їх працівників покладається на Держархбудінспекцію.

4. Норми щодо забезпечення інспекцій та їх працівників необхідними засобами визначаються згідно з додатком.

Потреба в додатковому забезпеченні необхідними засобами визначається на підставі пропозиції керівника інспекції та фінансово-економічного обґрунтування, що подаються щокварталу до 15 числа наступного місяця до Держархбудінспекції за формою, встановленою нею.

5. Фінансування витрат, пов'язаних із забезпеченням необхідними засобами, здійснюється в межах асигнувань, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік на утримання Держархбудінспекції.

6. Держархбудінспекція разом з Мінфіном у разі потреби опрацьовує і подає на розгляд Кабінету Міністрів пропозиції щодо коригування обсягів фінансування.

 

НОРМИ
щодо забезпечення інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю та їх працівників необхідними засобами

1. Державна архітектурно-будівельна інспекція

Найменування 

Кількість 

Обладнання 

Вологомір 

Фотоапарат цифровий 

Засоби зв'язку 

Мобільний телефон 

Засоби індивідуального захисту 

Каска 

Підрозділ виключено 

2. Територіальні органи державного архітектурно-будівельного контролю

(додаток із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.05.2013 р. N 356)

____________

Опрос